Ekonominės serijos, bespalvė skaidri matinė plėvelė langams

9.59  už 1 ilginį metrą

Pasirinkite kiek ilginių metrų norite pirkti

Papildoma informacija

Plėvelės plotis

1.37m

Tinkama klijuoti

ant stiklo

Tinkama naudoti

vidaus sąlygomis

Klijavimo metodas

naudojant muiluotą vandenį

Storis

75 mikronai

Gamintojas

Vokietija

Plėvelė skirta laikinam naudojimui. Suteikia privatumo, tačiau jei prie padengto plėvele stiklo objektai bus nedideliu atstumu – žmonės ar objektai yra matomi „išsilieję”.

Šią plėvelę reikėtų rinktis tuomet jei ją planuojate naudoti trumpą laiką (pvz. iki 2 metų). Naudosite ją viduje kur patalpos temperatūra viduje aukštesnė nei 10C ir plėvelė negaus tiesioginių saulės spindulių. Kadangi plėvelė pagaminta polimero pagrindu, ji nuo laiko šiek tiek pradeda trauktis. Dėl šios priežasties ji yra priskiariama prie ekonominio varianto – žemiausia kaina. Plėvelė turi savo klijų sluoksnį, t.y savaime lipni. Prieš klijuojant reikia nulupti apsauginį sluoksnį.

DUK:
1.Ar langų plėvelę užklijuoti patiems yra paprasta?

Norint užklijuoti plėvelę ant stiklo kokybiškai, pradžioje reikia žinoti bent teorinę plėvelės klijavimo procedūrą. O ar pavyks tai patiems atlikti praktiškai – jau priklausys nuo jūsų kruopštumo ir sugebėjimų. Taip pat rekomenduojame įsigyti įrankių, kurie yra būtini plėvelės klijavimui. 

2.Ar matinė plėvelė užtamsina patalpą?

Mūsų siūlomos matinės plėvelės puikiai praleidžia šviesą. Plėvelė veikia kaip „vaizdo” filtras – praleidžia šviesą, bet ne vaizdą pro ją. Tačiau teoriškai užklijavus plėvelę ant stiklo šviesos patekimas šiek tiek sumažėja. Geriausiai praleidžia šviesą tos matinės plėvelės, kurios turi neutralų atspalvį arba daugiau baltos spalvos.

3.Kokį vandens mišinį plėvelės klijavimui reikia naudoti?

Matinės plėvelės klijavimui reikalingas vandens ir muilo mišinys. Vandenį reikėtų įpilti į talpą, kuris turi purškimo funkciją. 1 litrą vandens sumaišyti su skystu muilu apie 4-5ml. Tačiau reikalingas ir optimaliausias kiekis priklauso nuo naudojamo skysto muilo tipo, patalpos temperatūros ir kt. Rekomenduojame naudoti koncentruotą indų ploviklį.

Domina matinės plėvelės klijavimo paslaugos?