Holograminė – chameleono atspalvio plėvelė stiklams

41.40  už 1 ilginį metrą

Prekės kodas DCHROM 1.38m Kategorijos ,

Pasirinkite kiek ilginių metrų norite pirkti

Papildoma informacija

Plėvelės plotis

1.38m

Tinkama klijuoti

ant stiklo

Klijavimo metodas

naudojant muiluotą vandenį

Storis

50 mikronų

UV pralaidumas

<1%

Gamintojas

Indija

Ši plėvelė – visas spalvų rinkinys. Stiklas įgauna įvairių atspalvių priklausomai nuo žiūrėjimo kampo. Plėvelė renkasi įprastai norintys išskirtinių stiklų interjere. Pvz. Bare, kavinėje, restorane, parduotuvėje ir pan. Interjero dizaineriai tikrai žino, kur šią plėvelę tikslingai galima panaudoti!

Plėvelės viena pusė padengta permatomai klijais, t.y savaime lipni. Prieš klijuojant reikia nulupti apsauginį sluoksnį. Tinkama klijuoti tik ant visiškai lygaus stiklo.

DUK:
1.Ar langų plėvelę užklijuoti patiems yra paprasta?

Norint užklijuoti plėvelę ant stiklo kokybiškai, pradžioje reikia žinoti bent teorinę plėvelės klijavimo procedūrą. O ar pavyks tai patiems atlikti praktiškai – jau priklausys nuo jūsų kruopštumo ir sugebėjimų. Taip pat rekomenduojame įsigyti įrankių, kurie yra būtini plėvelės klijavimui. 

2.Kokį vadens mišinį plėvelės klijavimui reikia naudoti?

Matinės plėvelės klijavimui reikalingas vandens ir muilo mišinys. Vandenį reikėtų įpilti į talpą, kuris turi purškimo funkciją. 1 litrą vandens sumaišyti su skystu muilu apie 4-5ml. Tačiau reikalingas ir optimaliausias kiekis priklauso nuo naudojamo skysto muilo tipo, patalpos temperatūros ir kt. Rekomenduojame naudoti pvz. „Jhonson baby” šampūną.

Domina plėvelių ant stiklų klijavimo paslaugos?