Pilkai melsva matinė plėvelė langams

26.45  už 1 ilginį metrą

Pasirinkite kiek ilginių metrų norite pirkti

Papildoma informacija

Plėvelės plotis

1.52m

Tinkama klijuoti

ant stiklo

Tinkama naudoti

vidaus ir lauko sąlygomis

Klijavimo metodas

naudojant muiluotą vandenį

Storis

45 mikronai

Gamintojas

Indija

Tamsesnės spalvos matinė plėvelė, suteikia privatumo, praleidžią dienos šviesą, tačiau pakankamai mažai. Jei yra aktualus kuo didesnis šviesos patekimas pro langus – rinkitės bespalvę matinę arba su daugiau baltos spalvos, kurios yra geriau pralaidžios šviesai. Ši plėvelė turi  vientisą melsvai pilką matinį efektą, dažnai puikiai priderinama prie tamsesnio pastato fasado ar esančių interjero detalių.

Plėvelė turi savo klijus, t.y savaime lipni. Prieš klijuojant reikia nulupti apsauginį sluoksnį. Sukurta klijavimui ant lygaus stiklo paviršiaus. Tinkama klijuoti ir drėgnose patalpose, pvz vonios kambaryje.

DUK:
1.Ar langų plėvelę užklijuoti patiems yra paprasta?

Norint užklijuoti plėvelę ant stiklo kokybiškai, pradžioje reikia žinoti bent teorinę plėvelės klijavimo procedūrą. O ar pavyks tai patiems atlikti praktiškai – jau priklausys nuo jūsų kruopštumo ir sugebėjimų. Taip pat rekomenduojame įsigyti įrankių, kurie yra būtini plėvelės klijavimui. 

2.Ar matinė plėvelė užtamsina patalpą?

Mūsų siūlomos matinės plėvelės puikiai praleidžia šviesą. Plėvelė veikia kaip „vaizdo” filtras – praleidžia šviesą, bet ne vaizdą pro ją. Tačiau teoriškai užklijavus plėvelę ant stiklo šviesos patekimas šiek tiek sumažėja. Geriausiai praleidžia šviesą tos matinės plėvelės, kurios turi neutralų atspalvį arba daugiau baltos spalvos.

3.Kokį vandens mišinį plėvelės klijavimui reikia naudoti?

Matinės plėvelės klijavimui reikalingas vandens ir muilo mišinys. Vandenį reikėtų įpilti į talpą, kuris turi purškimo funkciją. 1 litrą vandens sumaišyti su skystu muilu apie 4-5ml. Tačiau reikalingas ir optimaliausias kiekis priklauso nuo naudojamo skysto muilo tipo, patalpos temperatūros ir kt. Rekomenduojame naudoti koncentruotą indų ploviklį.

Domina matinės plėvelės klijavimo paslaugos?