Ruda matinė plėvelė langams

26.45  už 1 ilginį metrą

Pasirinkite kiek ilginių metrų norite pirkti

Papildoma informacija

Plėvelės plotis

1.52m

Tinkama klijuoti

ant stiklo

Tinkama naudoti

vidaus ir lauko sąlygomis

Klijavimo metodas

naudojant muiluotą vandenį

Storis

45 mikronai

Gamintojas

Prancūzija

Šilkinės rudos spalvos plėvelė. Dar kitaip vadinama bronzinio atspalvio plėvelė. Suteikia privatumo, praleidžia dienos šviesa, tačiau šiek tiek mažiau, nei standartinės bespalvės ar baltos matinės plėvelės. Ši rudo atspalvio plėvelė dažnai naudojama derinant prie interjero detalių, kuri suteikia solidaus matinio stiklo efektą. 

Plėvelė yra savaime lipni, prieš klijuojant reikia nulupti apsauginį sluoksnį. Tinkama klijuoti ant lygaus stiklo paviršiaus. Puikiai tinka namams ar biuro patalpoms. Gali būti klijuojama ir drėgnoje patalpoje kaip vonioje, kadangi plėvelė yra atspari drėgmei, ją lengva prižiūrėti.

DUK:
1.Ar langų plėvelę užklijuoti patiems yra paprasta?

Norint užklijuoti plėvelę ant stiklo kokybiškai, pradžioje reikia žinoti bent teorinę plėvelės klijavimo procedūrą. O ar pavyks tai patiems atlikti praktiškai – jau priklausys nuo jūsų kruopštumo ir sugebėjimų. Taip pat rekomenduojame įsigyti įrankių, kurie yra būtini plėvelės klijavimui. 

2.Ar matinė plėvelė užtamsina patalpą?

Mūsų siūlomos matinės plėvelės puikiai praleidžia šviesą. Plėvelė veikia kaip „vaizdo” filtras – praleidžia šviesą, bet ne vaizdą pro ją. Tačiau teoriškai užklijavus plėvelę ant stiklo šviesos patekimas šiek tiek sumažėja. Geriausiai praleidžia šviesą tos matinės plėvelės, kurios turi neutralų bespalvį atspalvį arba daugiau baltos spalvos.

3.Kokį vandens mišinį plėvelės klijavimui reikia naudoti?

Matinės plėvelės klijavimui reikalingas vandens ir muilo mišinys. Vandenį reikėtų įpilti į talpą, kuris turi purškimo funkciją. 1 litrą vandens sumaišyti su skystu muilu apie 4-5ml. Tačiau reikalingas ir optimaliausias kiekis priklauso nuo naudojamo skysto muilo tipo, patalpos temperatūros ir kt. Rekomenduojame naudoti koncentruotą indų ploviklį.

Domina matinės plėvelės klijavimo paslaugos?