NETURIME

Šviesi, silpno veidrodinio sidabrinio atspalvio plėvelė nuo saulės karščio

24.32  už 1 ilginį metrą

Pasirinkite kiek ilginių metrų norite pirkti

NETURIME

Papildoma informacija

Plėvelės plotis

1.52m

Matomos šviesos laidumas

53%

Matomos šviesos atspindėjimas

24%

Bendras saulės energijos sumažinimas

54%

UV spindulių pralaidumas

<1%

Gamintojas

Garware suncontrol

Plėvelė tinkama klijuoti

iš išorinės stiklo pusės

Vienas iš pagrindinių šio modelio plėvelės privalumas – užtamsina patalpą labai minimaliai. Sulaiko 99% UV spindulių. Šios plėvelės karščio sumažinimo savybės pakankamai nedidelės. Plėvelė klijuojama iš išorinės stiklo paketo pusės – tokiu būdu pasiekiamas geresnis saulės karščio sumažinimo savybės. 

DUK:
1.Ar plėvelė užtamsina patalpą?

Teoriškai visos langų plėvelės nuo saulės karščio mažina šviesos laidumo patekimą pro langus. Tačiau pasirinkus šviesią arba vidutinio tamsumo plėvelę – patamsėjimą patalpoje pajusite ne žymiai. 

2.Ar plėvelė nuo saulės karščio klijuojama tik iš lauko pusės?

Efektyviausias karščo sumažinimo efektas pasiekimas tuomet, kai plėvelė ant lango yra klijuojama iš išorinės stiklo paketo pusės. Tokiu būdu neleidžia įkaisti vidiniam stiklo paketo stiklui. Jei plėvelė būtų klijuojama iš vidinės pusės – karščio absorbcija labiau jaustųsi ant vidinio stiklo, o tai pasireikštų mažesniu saulės karščio sumažinimu.

3.Ar plėvelė nuo saulės padidina ir privatumą?

Plėvelės nuo saulės karščio gali suteikti privatumo tik dienos metu. Tamsiu paros metu, kai viduje įjungta šviesa, o už lango – tamsu, privatumo išgauti neįmanoma. Privatumo lygis priklausys nuo pasirinktos plėvelės tamsumo ir modelio. Pvz. šviesos plėvelės privatumo nesuteiks net ir dienos metu.

4.Ar langų plėvelę užklijuoti patiems yra paprasta?

Norint užklijuoti plėvelę ant stiklo kokybiškai, pradžioje reikia žinoti bent teorinę plėvelės klijavimo procedūrą. O ar pavyks tai patiems atlikti praktiškai – jau priklausys nuo jūsų kruopštumo ir sugebėjimų. Taip pat rekomenduojame įsigyti įrankių, kurie yra būtini plėvelės klijavimui. 

Domina plėvelė nuo saulės karščio ir jos klijavimo paslaugos?