NETURIME

Vidutinio tamsumo bronzinio veidrodinio atspindžio plėvelė

21.28  už 1 ilginį metrą

Pasirinkite kiek ilginių metrų norite pirkti

NETURIME

Papildoma informacija

Plėvelės plotis

1.52m

Matomos šviesos laidumas

42%

Matomos šviesos atspindėjimas

18%

Bendras saulės energijos sumažinimas

48%

UV spindulių pralaidumas

<1%

Gamintojas

Ultravision

Plėvelė tinkama klijuoti

iš vidinės stiklo pusės

Optimalus pasirinkimas siekiantiems privatumo ir patenkančios šviesos pro langus. Privatumo lygis priklausys nuo apšvietimo viduje stiprumo. Dar kitaip vadinamos vienpusio matomumo langų plėvelė. Šiek tiek šviesesnė nei vidutinio tamsumo, veidrodinė bronzinio/rudo atspalvio.

DUK:
1.Ar veidrodinio atspindžio plėvelė suteikia privatumo ir nakties metu?

Veidrodinio atspindžio plėvelės suteikia privatumo tik dienos metu. Tamsiu paros metu, kai viduje įjungta šviesa, o už lango – tamsu, privatumo išgauti neįmanoma. Tokiu atveju galima pasirinkti matinę plėvelę, kuri praleidžia šviesą, bet ne vaizdą.

2.Ar veidrodinė plėvelė užtamsina patalpą?

Visos veidrodinės architektūrinės plėvelės užtamsina patalpą. Tačiau užtamsinimo lygis priklausys nuo plėvelės šviesos laidumo kuri būtų klijuojama. Pasirinkus vidutinio tamsumo veidrodinio atspindžio plėvelę, patalpa užtamsėtų ne žymiai. 

3.Ar langų plėvelę užklijuoti patiems yra paprasta?

Norint užklijuoti plėvelę ant stiklo kokybiškai, pradžioje reikia žinoti bent teorinę plėvelės klijavimo procedūrą. O ar pavyks tai patiems atlikti praktiškai – jau priklausys nuo jūsų kruopštumo ir sugebėjimų. Taip pat rekomenduojame įsigyti svarbiausių įrankių komplektą, kuris yra būtinas plėvelės klijavimui.