NETURIME

Vidutinio tamsumo, tamsaus veidrodinio sidabrinio atspalvio plėvelė nuo saulės karščio

38.00  už 1 ilginį metrą

Pasirinkite kiek ilginių metrų norite pirkti

NETURIME

Papildoma informacija

Plėvelės plotis

1.52m

Matomos šviesos laidumas

36%

Matomos šviesos atspindėjimas

22%

Bendras saulės energijos sumažinimas

65%

UV spindulių pralaidumas

<1%

Gamintojas

Hanita Coatings

Plėvelė tinkama klijuoti

iš išorinės stiklo pusės

Vidutinio tamsumo plėvelė su tamsesniu veidrodiniu atspindžiu. Gerai atspindi saulės karštį.  Optimalus variantas siekiantiems gero saulės karščio sumažinimo efekto ir pakankamai daug patenkančios šviesos. Tuo pačiu gausite dienos metu ir didesnį privatumą. Privatumo lygis priklausys nuo apšvietimo viduje stiprumo. Kadangi klijuojama iš lauko pusės – neleidžia įkaisti vidiniam stiklo paketo stiklui. Vidutinio tamsumo, tamsaus veidrodinio atspindžio plėvelė langams nuo saulės karščio.

DUK:
1.Ar plėvelė užtamsina patalpą?

Teoriškai visos langų plėvelės nuo saulės karščio mažina šviesos laidumo patekimą pro langus. Tačiau pasirinkus šviesią arba vidutinio tamsumo plėvelę – patamsėjimą patalpoje pajusite ne žymiai. 

2.Ar plėvelė nuo saulės karščio klijuojama tik iš lauko pusės?

Efektyviausias karščo sumažinimo efektas pasiekimas tuomet, kai plėvelė ant lango yra klijuojama iš išorinės stiklo paketo pusės. Tokiu būdu neleidžia įkaisti vidiniam stiklo paketo stiklui. Jei plėvelė būtų klijuojama iš vidinės pusės – karščio absorbcija labiau jaustųsi ant vidinio stiklo, o tai pasireikštų mažesniu saulės karščio sumažinimu.

3.Ar plėvelė nuo saulės padidina ir privatumą?

Plėvelės nuo saulės karščio gali suteikti privatumo tik dienos metu. Tamsiu paros metu, kai viduje įjungta šviesa, o už lango – tamsu, privatumo išgauti neįmanoma. Privatumo lygis priklausys nuo pasirinktos plėvelės tamsumo ir modelio. Pvz. šviesios plėvelės privatumo nesuteiks net ir dienos metu.

4.Ar langų plėvelę užklijuoti patiems yra paprasta?

Norint užklijuoti plėvelę ant stiklo kokybiškai, pradžioje reikia žinoti bent teorinę plėvelės klijavimo procedūrą. O ar pavyks tai patiems atlikti praktiškai – jau priklausys nuo jūsų kruopštumo ir sugebėjimų. Taip pat rekomenduojame įsigyti įrankių, kurie yra būtini plėvelės klijavimui. 

Domina plėvelė nuo saulės karščio ir jos klijavimo paslaugos?