Šviesaus atspalvio, žibintų tamsinimo plėvelė

72.20  už 1 ilginį metrą

Pasirinkite kiek ilginių metrų norite pirkti

Papildoma informacija

Plotis

1.52m

Matomas šviesos laidumas

50%

Storis

170 mikronų

Pagaminta iš

termoplastinio poliuretano

Klijavimo metodas

naudojant muiluotą vandenį

Gamintojas

Pietų Korėja

Apsauginė plėvelė žibintams su minimaliu tamsinimo tonu. Kai yra apklijuojami žibintai kurie turi daug baltos spalvos (dažniausiai priekiniai baltos spalvos turi daugiausia) matomas švelniai violetinis tonas. Kai plėvelė klijuojama ant raudonos žibintų spalvos – šis violetinis tonas nepasireiškia.

Pagaminta iš poliuretano (TPU), todėl ypač blizgus plėvelės paviršius.  Atsiradę smulkūs įbrėžimai dingsta savaime (Angl. „self healing“) užliejus šiltesnio vandens ar pašildžius karšto oro orapūte.

Plėvelė ne tik skirta tamsinti žibintus, tačiau atliks ir žibintų paviršiaus apsaugos nuo aplinkos poveikio funkciją. Ši plėvelė turi tokias pačias savybes kaip ir kėbulo apsauginė plėvelė (PPF – paint protection film)

DUK:
1.Ar plėvelę įmanoma užklijuoti ant visų tipų žbintų?

Technologiškai nėra įmanoma apklijuoti visų automobilių modelių žibintus. Jei žibintai yra aštrių formų, įgaubti ir pan., greičiausiai, kad to padaryti bus neįmanoma arba tai bus atlikti sudėtinga. Tačiau dauguma automobilių modelių žibintus apklijuoti tikrai yra įmanoma!

2.Ar klijuojant reikalingas karšto oro fenas?

Kadangi plėvelė pagaminta iš termoplastinio poliuretano (TPU) įprastai „aptempiant” žibintus  karšto oro orapūtės nereikia. Plėvelė yra tampri ir be papildomos šilumos. 

Trumpas video kaip klijuojama poliuretaninė apsauginė plėvelė:

https://www.youtube.com/watch?v=3qWgydzllxQ

Domina automobilio žibintų apklijavimo/tamsinimo paslauga?