Automobilių žibintų tamsinimas

Norėjote automobilio su tamsintais žibintais, bet nepasisekė tokio įsigyti? Kai kurie BMW, Porsche ar Audi markės automobilių modeliai su tamsintais žibintais išrieda tiesiog iš gamyklos. Tačiau, kartais žiūrime į savo naują ratuotą draugą ir galvojame – juk jam taip velniškai čia tiktų tamsintos lempos!

Su mumis dabar galite tai padaryti. Paskambinkite mums, pasakykite kokiam automobiliui norite užtamsinti “faras”. Mes įvertinsime to modelio žibintų formą. Jeigu jūsų automobilio žibintai nepasižymi išskirtinai aštriomis ar laužytomis formomis – galėsite džiaugtis šviežiai patamsintais žibintais ir apsaugotu jų paviršiumi nuo subraižymų.

Galinių žibintų apklijavimas tamsinančia apsaugine plėvele

Galinių žibintų tonuotas patamsinimas geriausiai tiks tokiems automobiliams, kurių žibintai standartiškai labai raudonai ryškūs. Apklijavę galinius žibintus tonuota plėvele, suteiksite automobiliui solidžiai prigesinta ryškią raudoną spalvą. Išsiskirkite iš minios ir atrodykite gerai.

Priekinių žibintų apklijavimas apsaugine plėvele

Priekinių žibintų apklijavimas plėvele neturi tikslo užtamsinti jūsų žibintų šviesos ryškumą. Patamsinti priekiniai žibintai stulbinančiai gražiai atrodo dieną, visiškai skaidri plėvelė arba su švelniu tamsinimo tonu praktiškai nesumažina jų šviesos intensyvumo naktį. Tuo pačiu apsaugosite priekinius žibintus nuo kelyje pasitaikančių akmenukų žalingų smūgių. Galima rinktis ir visiškiai skaidrią plėvelę, kuri absoliučiai nepakeis žibinto tamsumo, tačiau apsaugos nuo išorės poveikio.

Kokias plėveles žibintų apklijavimui siūlome?

Vidutinio tamsumo pilko atspalvio plėvelė. Šia plėvele apklijuoti žibintai tampa pakankamai tamsūs.

Tamsi juodo atspalvio plėvelė. Tamsus užtamsinimo lygis.

1. Plėvelė pagaminta iš aukštos kokybės termoplastinio poliuretano
2. Atsiradę smulkūs įbrėžimai dingsta savaime jai gavus šilumos
3. Kuo skaičius mažesnis, tuo plėvelė tamsesnė.

Sužinokite jūsų automobilio žibintų apklijavimo kainą

Nurodykite automobilio tikslų modelį, norimus apklijuoti žibintus. Pasiūlymą gausite per 1-2 d.d

Norite pirkti tik plėvelę žibintams tamsinti?

Įsigykite ją mūsų el. parduotuvėje

Mūsų klientai

Ernestas Mikša
Ernestas Mikša
2023-02-21
Idealiai atliktas darbas 😉
Klaidas
Klaidas
2023-02-06
Labai rekomenduoju. Esu ne is Vilniaus, bet prieme sekmadieni ir darbus atliko super! Tik geriausi atsiliepimai🤝
Ingrida Aksomaitienė
Ingrida Aksomaitienė
2022-09-20
Puikus kainos ir kokybės santykis, darbai atlikti kruopščiai ir profesionaliai. Sėkmės ir toliau:)
Edvinas Aksomaitis
Edvinas Aksomaitis
2022-09-20
Mandagūs, malonūs, darbai kokybiški, sprendimų visada ieškoma iš padėties, tikrai nemanau, kad rasite geriau Vilniuje, o gal ir visoje Lietuvoje.
Raimondas Semaska
Raimondas Semaska
2022-07-25
TINT tamsino dvi mašinas, labai kokybiškas darbas. Esu ne vienam draugui rekomendavęs ir jie irgi liko patenkinti kokybe .

Dažniausiai užduodami klausimai

Plėvele apklijuoti žibintai įgaus didesnį blizgesį. Plėvelė pagaminta iš poliuretano, savaime pasitaisanti smulkius įbrėžimus. (angl. „selfhealing”) Tai reiškias, kad net ir po kurio naudojimo laiko ji nepraras savo pirminio blizgesio!

Prireikus, plėvelę galima lengvai pašalinti ir žibintas liks nepažeistas.

Dauguma žibintų apklijuoti pavyksta. Tačiau kai kurie automobilio žibintai laikomi išimtimi ir to padaryti technologiškai nepavyksta dėl jų formos.

Galime pasiūlyti žibintams apklijuoti visisiškai skaidrią apsauginę plėvelę. Tokio tipo plėvelė yra nematoma, tačiau atlieka apsauginę funkciją. Dažniausiai yra apklijuojami priekiniai žibintai skaidria plėvele (nuo skriejančių akmenukų ir kt. išorės poveikių apsaugai)

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą tik per 1-2 dienas!