Tamsiai juodos spalvos, žibintų tamsinimo plėvelė

72.20  už 1 ilginį metrą

Prekės kodas H25 0.76m Kategorijos , Žyma

Pasirinkite kiek ilginių metrų norite pirkti

Papildoma informacija

Plotis

0.76m

Matomas šviesos laidumas

25%

Storis

170 mikronų

Pagaminta iš

termoplastinio poliuretano

Klijavimo metodas

naudojant muiluotą vandenį

Gamintojas

Pietų Korėja

Apsauginė plėvelė žibintams su dideliu užtamsinimo tonu. Tokio tamsumo plėvele dažniausiai yra apklijuojami galiniai žibintai. Apklijuoti žibintai šio tamsumo plėvele žibintai tikrai tampa tamsūs. Kaip atrodo po apklijavimo galite pamatyti nuotraukoje. Nors ir tamsūs, bet šiam automobiliui tikrai jie tinka!

Pagaminta iš poliuretano (TPU), todėl ypač blizgus plėvelės paviršius.  Atsiradę smulkūs įbrėžimai dingsta savaime (Angl. „self healing“) užliejus šiltesnio vandens ar pašildžius karšto oro orapūte.

Plėvelė ne tik skirta tamsinti žibintus, tačiau atliks ir žibintų paviršiaus apsaugos nuo aplinkos poveikio funkciją. Ši plėvelė turi tokias pačias savybes kaip ir kėbulo apsauginė plėvelė (PPF – paint protection film)

DUK
Ar plėvelę įmanoma užklijuoti ant visų tipų žibintų?

Technologiškai nėra įmanoma apklijuoti visų automobilių modelių žibintus. Jei žibintai yra aštrių formų, įgaubti ir pan., greičiausiai, kad to padaryti bus neįmanoma arba tai bus atlikti sudėtinga. Tačiau dauguma automobilių modelių žibintus apklijuoti tikrai yra įmanoma!

Ar klijuojant reikalingas karšto oro fenas?

Kadangi plėvelė pagaminta iš termoplastinio poliuretano (TPU) įprastai „aptempiant” žibintus  karšto oro orapūtės nereikia. Plėvelė yra tampri ir be papildomos šilumos. 

Trumpas video kaip klijuojama poliuretaninė apsauginė plėvelė:

https://www.youtube.com/watch?v=3qWgydzllxQ

Domina automobilio žibintų apklijavimo/tamsinimo paslauga?