5 būdai kurie pagražina automobilio išvaizdą

Ne kiekvienas turi galimybę įsigyti naujausio modelio automobilį. Lygiai taip pat ne kiekvienas nori atsisveikinti su savo numylėtu automobiliu, kuriam jaučia didžiulius sentimentus. Tačiau tai nereiškia, kad mūsų kasdien eksploatuojamo automobilio išorės negalima pagražinta ar atnaujinti. Siūlome jums plačiau susipažinti su 5 populiariais sprendimais, kaip pagražinti transporto priemonės išorę.

1. Langų tamsinimas

Transporto priemonės langų užtamsinimas didelę įtaką automobilio išvaizdai turintis pasirinkimas. Svarbu pasirinkti tinkamo tamsumo plėvelę, kuri suteiks automobiliui solidumo. Toks sprendimas kartu yra ir labai praktiškas bei ekonomiškas. Jis padeda apsaugoti automobilio saloną nuo didelio karščio ir interjerą blukinančio ultravioletinių saulės spindulių poveikio bei leidžia veiksmingiau naudoti kondicionierių. Be to, langų užtamsinimas palengvina automobilio eksploatavimą ir suteikia daugiau saugumo kelyje.

Ir nors nepatartina persistengti užtamsinant visus savo automobilio langus, tačiau galinių langų užtamsinimas gali turėti didelės teigiamos įtakos bendrai automobilio estetinei išvaizdai. Kadangi įstatymai nedraudžia tamsinti galinių automobilio langų ir jų šviesos laidumas nėra apribotas, jų tamsinimui galima rinktis ir pačias tamsiausias langų plėveles, atsižvelgiant į automobilio spalvą ir individualius automobilio savininko pageidavimus.

Galima užtamsinti ir priekinį automobilio stiklą bei priekinius šoninius langus, pasirinkus tamsinimui skirtą plėvelę, kuri atitinka nustatytus leistinus šviesos laidumo standartus (ne mažiau nei 70 % šviesos laidumo).

2. Apklijavimas gamintojo (OEM) sukurtais dizaino lipdukais

Dar vienas rekomenduojamas nesudėtingas būdas transporto priemonės išorei pakoreguoti, kuris sparčiai populiarėja šiuolaikinėje rinkoje, yra transporto priemonės kėbulo apklijavimas OEM dizaino lipdukais. Kiekvieno automobilio savininko skonis ir lūkesčiai skiriasi, todėl OEM dizaino lipdukai gali būti pagaminti ir pagal individualų užsakymą, jais apklijuojant automobilio kėbulą tik tam tikrose specialiose vietose, kurios geriausiai išryškina automobilio privalumus ir dizainą.

Aukštos kokybės ryškūs OEM dizaino lipdukai kiekvienam automobiliui gali suteikti daugiau išskirtinumo ir žavesio. Tai puikus sprendimas tiems vairuotojams, kurie vertina originalumą ir siekia išsiskirti iš didžiulės masės automobilių, šiandien riedančių gatvėmis.

3. Chromuotų detalių apklijavimas - "shadow line"

„Shadow line“ chromuotų detalių apklijavimas – tai kiekvieno dažniausiai BMW, Mercedes-Benz ir Audi automobilių markės gerbėjų mėgstamas ir vertinamas pasirinkimas. Bene kiekvienam BMW, Mercedes-Benz ir Audi markės automobilio modeliui galima pasitelkti chromuotų detalių tamsinantį apklijavimą. Automobilių savininkai apklijavimui gali rinktis tiek blizgią juodą, tiek matinę juodą plėvelę.

Tuo tarpu, jei turite kitos markės automobilį ir norite, kad jis atrodytų ypač išskirtinai, pasinaudojant „Shadow line“ apklijavimu, tereikia susisiekti su mumis ir nurodyti, kokios markės bei modelio automobilį norite pagražinti. Net jei pasirodys, kad jūsų markės ir modelio automobiliui chromuotų detalių apklijavimas nėra tinkamas sprendimas, mes visada padėsime rasti originalių būdų, kaip veiksmingai pakeisti jūsų automobilio išorę.

4. Žibintų tamsinimas

Saikingas automobilio žibintų užtamsinimas suteiks automobiliui daugiau solidumo. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad kiekvieno automobilio atveju būtina juos tamsinti. Galime pasiūlyti tik šiek tiek tamsinančių žibintų plėvelių, kurios atliks ne tik ryškių spalvų „prigesinimo” funkciją, bet ir apsaugą nuo aplinkos poveikio. (pvz. susibražymo, skriejančių akmenukų ir pan.). Esant poreikiui plėvelę galima bus lengvai pašalinti. 

Priekiniu_zibintu_tamsinimas_LX_MID_35.jpg

5. Tinkamų ratlankių pasirinkimas

Tinkami automobilio ratlankiai – tai labai svarbūs aksesuarai, kurie reikšmingai keičia automobilio eksterjerą. Kartais tereikia pakeisti automobilio ratlankius, kad automobilis imtų atrodyti išskirtiniau.

Didelė skirtingų ratlankių pasiūla ir prieinamos kainos sukuria palankesnes sąlygas tiems, kurie ketina pagražinti savo automobilį. Pasirinkę kokybiškus ir prie atnaujinamo automobilio eksterjero derančius ratlankius, suteiksite savo automobiliui daugiau išraiškingumo ir išskirtinumo, o visų svarbiausia tai, kad pagaliau galėsite pamiršti apie senuosius ne vienus metus naudotus ratlankius ir pakeisti automobilio išorę nepatirdami didelių išlaidų. Rekomenduojame kreiptis į mūsų partnerius www.beriva.lt

Akivaizdu, kad automobilio pagražinimui skirtų sprendimų pasirinkimas yra labai platus. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad kiekvieno automobilio atveju būtina pasitelkti kiekvieną iš jų.