Priekinių langų tamsinimas

Priekinių šoninių ir priekinio stiklo tamsinimui siūlome aukščiausios klasės plėvelių pasirinkimą. Priekinių automobilio stiklų tamsinimą žmonės pasirenka dėl pačių įvairiausių priežasčių: nori apsaugoti save, vaikus ir automobilio saloną nuo karščio, nuo blukinančių ultravioletinių spindulių, efektyviai naudoti kondicionierių arba tiesiog suteikti automobiliui papildomos estetikos.

Viskas ką reikia žinoti apie automobilio priekinių langų tamsinimą

Jeigu nerimaujate ar praeisite automobilio techninę apžiūrą dėl netinkamo leistino stiklo šviesos laidumo, norime nuraminti – jūsų pasirinktos plėvelės tinkamumą automobilio stiklui įvertinsime sertifikuotu šviesos laidumo matuokliu pocket detective 2.1 nemokamai. Taip pat verta žinoti, jog priekinių langų tamsinimui leidimas išduodamas tik labai išskirtiniais atvejais, galima teigti, kad „paprastam“ žmogui to padaryti yra praktiškai neįmanoma. Todėl rinkitės plėveles, kurios atitinka leistiną šviesos laidumą nustatytą tehniniuose reikalavimuose (Priekinio ir priekinių šoninių stiklų  leistinas šviesos laidumas ne mažiau nei 70%)

Koks yra priekinių langų leistinas tamsinimas Lietuvoje

Priekinių stiklų tamsinimas teoriškai legalus, tačiau leistina riba nustyta automobilių techniniuose reikalavimuose yra išties labai maža- priekinių šoninių ir priekinio stiklo šviesos laidumas kartu su plėvele sudėjus privalo būti ne mažesnis nei 70% šviesos laidumo, o šarvuotiems stiklams ,
ne mažiau nei 60%. Sužinokite daugiau apie atnaujintus techninius reikalavimus įsigaliojusius nuo 2018 05 20.

Priekinių langų tamsinimo ypatybės

Suteikia išskirtinę stiklo išvaizdą

Derinate automobilį prie savęs, o save prie automobilio. Nieko nuostabaus – juk jis jums taip patinka. Norite nupirkti jam ką nors gražaus. Mėgstate, kai jūsų klausia, ką padarėte automobiliui, jog jis dabar taip gražiai atrodo.

Sumažina saulės karštį pro langus

Važiuojant, kondicionierius veikia visu pajėgumu, tačiau neatrodo, kad nuo to būtų bent kiek vėsiau. Galite pasirinkti praktiškai šviesos neribojančią plėvelę, tačiau apsaugančią nuo karščio. Arba tiesiog plėvelę su gražiu atspalviu.

Sumažina interjero detalių blukimą

Apsaugosite nuo saulės savo odą ir akis. Pristabdysite automobilio salono ir jame esančių daiktų blukimą. Nors rinkoje nėra tokios plėvelės, kuri visiškai sustabdytų daiktų blukimą – mes siūlome maksimalią 99 % apsaugą nuo UV spindulių

Suteikia daugiau privatumo

Derinate automobilį prie savęs, o save prie automobilio. Nieko nuostabaus – juk jis jums taip patinka. Norite nupirkti jam ką nors gražaus. Mėgstate, kai jūsų klausia, ką padarėte automobiliui, jog jis dabar taip gražiai atrodo.

Kokias plėvelės siūlome?

MS93C Light Blue – Stiklui suteikia švelniai melsvą atspalvį.

MS70 Light Gold – stiklui suteikia švelnų aukso atspalvį.

MS60 Deep Blue – stiklui suteikia sodriai melsvą atspalvį.

MS80 Blue/Red – stiklui suteikia melsvą/rausvą atspalvį.

MS78 Red/Blue – stiklui suteikia raudoną/melsvą atspalvį

NR BLACK 70 – stiklui suteikia švelnų pilką toną.

MS75 Green/Red – stiklui suteikia žalsvą/rausvą atspalvį.

ICE COOL 80 – Stiklui suteikia švelnų melsvą toną. Karštį sulaikančios nano keramikos dalelės patikimai integruotos plėvelės tarpsluoksnyje. 

Dėmesio - chameleono atspalvio plėvelės spalva/ryškumas priklauso nuo žiūrėjimo kampo, oro sąlygų. Taip pat panaudotos plėvelės vietos iš rulono. Nuotraukos yra tik pavyzdinės ir po apklijavimo gali pilnai neatitikti pavaizduotų.

Sužinokite priekinių stiklų tamsinimo kainą

Nurodykite automobilio tikslų modelį, norimus apklijuoti stiklus ir pageidaujamą plėvelę. Pasiūlymą gausite per 1 d.d.

Priekinio ir priekinių šoninių stiklų apklijavimo preliminarios kainos

Domina ir galinių automobilio langų
tamsinimas?

Kaip vyksta priekinio stiklo tamsinimo procedūra?

Keletas darbų pavyzdžių

Mūsų klientai

Ernestas Mikša
Ernestas Mikša
2023-02-21
Idealiai atliktas darbas 😉
Klaidas
Klaidas
2023-02-06
Labai rekomenduoju. Esu ne is Vilniaus, bet prieme sekmadieni ir darbus atliko super! Tik geriausi atsiliepimai🤝
Ingrida Aksomaitienė
Ingrida Aksomaitienė
2022-09-20
Puikus kainos ir kokybės santykis, darbai atlikti kruopščiai ir profesionaliai. Sėkmės ir toliau:)
Edvinas Aksomaitis
Edvinas Aksomaitis
2022-09-20
Mandagūs, malonūs, darbai kokybiški, sprendimų visada ieškoma iš padėties, tikrai nemanau, kad rasite geriau Vilniuje, o gal ir visoje Lietuvoje.
Raimondas Semaska
Raimondas Semaska
2022-07-25
TINT tamsino dvi mašinas, labai kokybiškas darbas. Esu ne vienam draugui rekomendavęs ir jie irgi liko patenkinti kokybe .

Norite pirkti automobilių priekinių
langų tamsinimo plėvelę?

Dažniausiai užduodami klausimai

Priekinių šoninių ir priekinio stiklo šviesos laidumas turi būti ne mažesnis nei 70 %. Ant priekinių stiklų tinka klijuoti tik itin didelio šviesos laidumo plėveles. Beveik kiekvieno automobilio stiklų šviesos laidumas jau išriedėjęs iš gamyklos būna 72-80 %, tai reiškia, kad jie jau būna minimaliai tamsinti gamykloje.

Visoms ant priekinio ir priekinių šoninių automobilio stiklų klijuojamoms plėvelėms suteikiame nuo 1 iki 5 metų garantiją.  Garantijos terminas priklauso nuo pasirinktos plėvelės, automobilio modelio.

Specialaus paruošimo nereikia. Klijuojant priekinį stiklą reikėtų nuimti ne gamykloje sumontuotą įrangą (pvz.: video registratorių, antiradarą). Po kelių dienų galima bus vėl pritvirtinti atgal. Taip pat pasirūpinti automobilio išorės švara. 

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą tik per 1-2 dienas!