Automobilių apklijavimas

Automobilių apklijavimas plėvele už palankią kainą. Apklijavimas gali išspręsti net keletą jus varginančių problemų. Pilnas automobilio kėbulo apklijavimas gali pakeisti jūsų automobilio spalvą. Tam nereikės sudėtingų dažymo darbų, o panorėjus – plėvelę galima pašalinti.

Naujų automobilių savininkams, automobilių apklijavimas apsaugine plėvele suteikia visapusišką kėbulo dažų apsaugą. Apklijuotas automobilis bus apsaugotas nuo kelio akmenukų smūgių, išmuštų duobučių ir smulkių įbrėžimų. Jis visada atrodys lyg naujas, plausite rečiau ir mažiau kibs purvas.

Turite absoliučiai naują sidabrinį sportinį automobilį, tačiau jums pradėjo nebepatikti jo spalva. Tuo pačiu suprantate, kad už palankią kainą jo dabar nebeparduosite, kad nusipirktumėte tokį patį raudonos metallic spalvos. O jeigu dar automobilis pagamintas pagal specialų užsakymą ir jo pristatymo laukėte net kelis mėnesius. Jaučiatės atidūręs aklavietėje? Dabar automobilio spalvos keitimas jį apklijuojant plėvele yra įmanomas!

Apklijavimas apsaugine PPF (paint protection film) plėvele. Kiekvienas rūpestingas vairuotojas pastebi, kad net ir ne naujutėlaitis automobilis pamažu praranda savo blizgesį. Ypač tai aktualu naujų automobilių savininkams – juk atrodo tik dar vakar jis buvo be priekaištų gražus! Todėl jei dar ne vėlu, paskubėkite apsaugoti automobilio kėbulą apklijuojant jį poliuratanine apsaugine PPF plėvele! (PPF – paint protection film)

Tai populiari paslauga, skirta verslo klientams. Kasdien mūsų krašto keliais pravažiuoja šimtai tūkstančių automobilių, o ant jų esantys užrašai ir piešiniai plačiai skleidžia verslo idėjas už įmonės ribų. Reklama ant automobilių – populiarus būdas pateikti informaciją apie parduodamus produktas ar paslaugas.

Automobilių puošybos elementai

Apklijuosime chromuotas automobilio detales juodos spalvos plėvele. Tai viena labiausiai mėgiamų ir populiariausių automobilio puošybos paslaugų.

Papildomai dar galite pagražinti savo automobilį įvairiais autentiško dizaino lipdukais. Lipdukai pabrėžia automobilio linijas ir suteikia išskirtinumo gatvėje. Jeigu pageidaujate dar daugiau išskirtinumo – patamsinkite automobilio priekinius ir galinius žibintus.

Apklijuotos chromuotos dalys ir veidrodėliai Porsche Panamera

Tai ypatingas pasiūlymas visiems BMW megėjams ir fanatikams. Tiems, kurie žino ką automobiliui reiškia shadow line! Nenukabinkite nosies, jeigu jūsų gražuolio chromuotų kėbulo detalių nepasiekė visos reikiamos Bavarijos gamintojų rankos. Mes teikiame chromuotų detalių apklijavimo paslaugą beveik visiems BMW markės automobilių modeliams.

Porsche Cayenne Coupe galiniai zibintai uztamsinti H35 apsaigine PPF plėvele

Norėjote automobilio su tamsintais žibintais, bet nepasisekė tokio įsigyti? Kai kurie BMW arba Porsche markės automobilių modeliai su tamsintais žibintais išrieda tiesiog iš gamyklos. Tačiau, kartais žiūrime į savo naują ratuotą draugą ir galvojame – juk jam taip velniškai čia tiktų tamsintos lempos!

 
Nissan GTR apklijavimas dizainu

Tai paslauga „greitiems ir įsiutusiems“. Ir visiems tiems, kurie neabejingi gražiems automobiliams, pagerintiems varikliams ir motorų gausmui. Žinokite, ko norite. Ieškokite pavyzdžių internete ir apsispręskite keliais nedideliais akcentais galite suteikti automobiliui papildomų sportiškų kreditų apklijuojant lipdukais.

 

Klientai

Ernestas Mikša
Ernestas Mikša
2023-02-21
Idealiai atliktas darbas 😉
Klaidas
Klaidas
2023-02-06
Labai rekomenduoju. Esu ne is Vilniaus, bet prieme sekmadieni ir darbus atliko super! Tik geriausi atsiliepimai🤝
Ingrida Aksomaitienė
Ingrida Aksomaitienė
2022-09-20
Puikus kainos ir kokybės santykis, darbai atlikti kruopščiai ir profesionaliai. Sėkmės ir toliau:)
Edvinas Aksomaitis
Edvinas Aksomaitis
2022-09-20
Mandagūs, malonūs, darbai kokybiški, sprendimų visada ieškoma iš padėties, tikrai nemanau, kad rasite geriau Vilniuje, o gal ir visoje Lietuvoje.
Raimondas Semaska
Raimondas Semaska
2022-07-25
TINT tamsino dvi mašinas, labai kokybiškas darbas. Esu ne vienam draugui rekomendavęs ir jie irgi liko patenkinti kokybe .

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir gaukite atsakymus į jums aktualius klausimus per 1-2 d.d