Automobilio spalvos keitimas

Turite absoliučiai naują sidabrinį sportinį automobilį, tačiau jums pradėjo nebepatikti jo spalva. Tuo pačiu suprantate, kad už palankią kainą jo dabar nebeparduosite, kad nusipirktumėte tokį patį raudonos metallic spalvos.

O jeigu dar automobilis pagamintas pagal specialų užsakymą ir jo pristatymo laukėte net kelis mėnesius. Jaučiatės atidūręs aklavietėje? Dabar automobilio spalvos keitimas jį apklijuojant plėvele yra įmanomas!

Pilnas automobilio kėbulo aptraukimas pakeičiant spalvą

Mašinos apklijavimo plėvele paslauga populiarėja tarp norinčių greitai pakeisti kėbulo spalvą. Tai ypatingai aktualu ir lenktyninių automobilių savininkams. Dažnai reikia greitai pakeisti automobilio spalvą, kadangi nauji rėmėjai turi išskirtinių spalvinių pageidavimų savo produktų reklamai. Be to, visuomet lengviau ta pačia spalva apklijuoti subraižytas ar kitaip sugadintas ir naujomis keičiamas automobilio dalis, nei kas kartą atskirai perdažyti.

Perdažyti ar apklijuoti norimos spalvos plėvele?

Automobilio kėbulo apklijavimas spalvos keitimo plėvele yra daugeliu atveju pigesnis ir greitesnis būdas už kokybišką perdažymą. Vienas iš privalumų – atsibodusi automobilio spalva gali staiga tapti mėlyna matine, o nusibodęs baltas “Porsche” pavirsti pilkos matinės spalvos žvėrimi. Vėliau net galėsite plėvelę pašalinti ir kiekvieną parduoti tokios spalvos, kokios įsigijote iš gamintojo.

Pasirinkite tinkamą plėvelę iš daugiau nei 500 atspalvių

Su vinilo plėvele galite suteikti automobiliui tokius spalvinius efektus, kokių nepasieksite su įprastais dažais – perlo blizgesys, aukso, satino, matinis, chromo efektai, tolygus perėjimas iš vienos spalvos į kitą. Siūlome plačiausiai pripažintų aukščiausios klasės kėbulo dažų plėvelių pasirinkimą iš Oracal 970 series, Avery supreme series, Bruxsafol, 3M ir kt. gamintojų

Mes apklijuosime greitai ir kokybiškai

Atvykite pas mus ir išsirinkite kokią naują spalvą norite suteikti savo automobiliui. Mes atliksime svarbiausią darbą, apklijuosime itin kokybiškai ir suteiksime garantiją!

Kėbulo apklijavimui naudojame

Automobilių spalvos keitimo kaina (pilno apklijavimo)

Nurodytos preliminarios kainos yra be medžiagų (plėvelės). Tiksli plėvelės kaina priklausys nuo pasirinkto plėvelės gamintojo, spalvos modelio. Kiekvienos plėvelės kaina įprastai yra skirtinga. Norint sužinoti tikslią galutinę kainą – kreipkitės į mus. Išsirinkite pageidaujamos spalvos plėvelę. Tą padaryti geriausia gyvai, atvykus pas mus.

Mažas

Pvz.: 1 BMW, Smart, Toyota Yaris…

Vidutinis

Pvz.: 3 BMW, BMW X1, Audi A4…

Didelis

Pvz.: 5 BMW, Audi A6, VW Jetta, Mercedes-Benz C…

Labai didelis

Pvz.: BMW X5/X7, Land Cruiser, VW Transporter…

Sužinokite jūsų automobilio spalvos pakeitimo kainą

Nurodykite automobilio tikslų modelį, pagaminimo metus, atsiųskite jo nuotrauką. Pasiūlymą gausite per 1-2 d.

 

Automobilio apklijavimo procesas

Play Video

Mūsų klientai

Ernestas Mikša
Ernestas Mikša
2023-02-21
Idealiai atliktas darbas 😉
Klaidas
Klaidas
2023-02-06
Labai rekomenduoju. Esu ne is Vilniaus, bet prieme sekmadieni ir darbus atliko super! Tik geriausi atsiliepimai🤝
Ingrida Aksomaitienė
Ingrida Aksomaitienė
2022-09-20
Puikus kainos ir kokybės santykis, darbai atlikti kruopščiai ir profesionaliai. Sėkmės ir toliau:)
Edvinas Aksomaitis
Edvinas Aksomaitis
2022-09-20
Mandagūs, malonūs, darbai kokybiški, sprendimų visada ieškoma iš padėties, tikrai nemanau, kad rasite geriau Vilniuje, o gal ir visoje Lietuvoje.
Raimondas Semaska
Raimondas Semaska
2022-07-25
TINT tamsino dvi mašinas, labai kokybiškas darbas. Esu ne vienam draugui rekomendavęs ir jie irgi liko patenkinti kokybe .

Domina kėbulo apklijavimas apsaugine plėvele?

Dažniausiai užduodami klausimai

Automobilio kėbulas prieš apklijavimą turi būti be pažeidimų. Be atsilupusio lako sluoksnio, rudžių, gilesnių ibrėžimų, įlenkimų ir kt. Jei tokių pažeidimų kėbulas turi, prieš atvykstant apklijavimui, kėbulo sutvarkymu turėtumėte pasirūpinti patys.

Specialios priežiūros plėvelei nereikia. Kaip ir dažytą automobilį, taip ir apklijuotą plėvele rekomenduojame plauti kokybiškose plovyklose arba be kontakčiu būdu.

Plėvelės pagamintos specialiai taip, jog prireikus vėliau jas galima būtų pašalinti.

Garantija daugumai plėvelių ir darbams suteikiame 1-2 metams.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą tik per 1-2 dienas!