Automobilių apklijavimas apsaugine PPF plėvele

Kiekvienas rūpestingas vairuotojas pastebi, kad naujutėlaitis automobilis pamažu praranda savo blizgesį. Ypač tai aktualu naujų automobilių savininkams – juk atrodo tik dar vakar jis buvo be priekaištų gražus! Todėl naujo automobilio kėbulo apklijavimas apsaugine plėvele yra tiesiog būtinas, jei norite jį išlaikyti ilgus metus blizgantį.

Todėl jei dar ne vėlu, paskubėkite apsaugoti automobilio kėbulą apklijuojant jį poliuratanine apsaugine PPF plėvele! (PPF – paint protection film)

Kas subraižo jūsų automobilio dažus

Taip atsitinka dėl mūsų krašte vyraujančių oro sąlygų, kelių dangos kokybės, mūsų neapdairumo, vaikų ir atsitiktinių praeivių abejingumo.

Žiemos sezono metu keliuose barstomas druskos mišinys, iš po priešais važiuojančių ratų švilpia ledo gabalai ir žvyras. Vasarą važiuojate atostogauti žvyruotais keliais. Atrodo, kad visuose keliuose niekada nesibaigia remonto darbai ir praktiškai visomis kryptimis spraigo pavojingi akmenukai.

Mieste situacija ne ką geresnė – baisu palikti automobilį aikštelėje prie prekybos centro, kur kiekvienas tik ir bando prasisprausti pro siauriausią tarpą su metaliniu prekių vežimėliu. O ką bekalbėti apie daugiabučių kiemus ir visus smulkius su jais susijusius pavojus. Apsauginė plėvelė automobiliui tai lyg investija, kuri atsiperka.

Pilnas kėbulo apklijavimas

Naujų automobilių savininkai įprastai pasirenka apklijuoti kėbulą pilnai. Stogo apklijavimas apsaugine plėvele pasirenkamas rečiau, nes tai mažiausiai pažeidžiama dalis nuo išorės poveikio. Tačiau jei nuspręsite, galite rinktis ir apklijavimą dalinai. 

Dalinė kėbulo apsauga

Galite pasirinkti apklijuoti ir apsaugoti kasdieninio važinėjimo metu labiausiai pažeidžiamas automobilio kėbulo vietas: variklio dangtį, priekinį bamperį, žibintų stiklus, veidrodėlius, durelių slenksčius, galinių ratų arkų dažus ir pan. Jums reikia tik apsispręsti, kurias vietas labiausiai norite apsaugoti.

Žibintų apklijavimas apsaugine plėvele

Suteikite priekiniams automobilio žibintams apsaugą. Apklijavimas visiškai skaidria plėvele nesumažins apšvietimo intensyvumo. Taip  apsaugosite juos nuo kelyje pasitaikančių akmenukų. Pavyzdžiui galiniams žibintams galite rinktis ir apsauginę plėvelę su švelniu tamsinimo tonu. Automobilis atrodys stulbinančiai gerai.

Mes apklijuosime greitai ir kokybiškai

Išsirinkite sau reikalingas apklijuoti automobilio detales. Mes padarysime svarbiausią darbą – užklijuosime plėvelę kokybiškai ir suteiksime garantiją. Visiškai naujiems automobiliams – 10 metų. 

Kodėl verta apklijuoti naują automobilį apsaugine PPF plėvele?

Turėsite visuomet blizgantį automobilį

Ar galėjote pagalvoti, kad atsiradę ant plėvelės smulkūs ibrėžimai gali dingti jai iš karto gavus šilumos? Tai „selfhealing” plėvelės ypatybė. Tai yra revoliucinis produktas, be kurio tampa neįsivaizduojama naujų automobilių kėbulo dažų apsauga.

Turėsite pačią tvirčiausią dažų apsaugą

Apsauginė PPF poliuretaninė plėvelė yra pati efektyviausia rinkoje egzistuojanti priemonė apsaugoti kėbulo dažus. Plėvelė puikiai amortizuoja akmenukų smūgius. Sutikite, kad kartais geriau sugadintas PPF plėvelės lopinėlis, nei sugadinti originalūs dažai.

Lengvai nuplausite automobilio kėbulą

Mūsų naudojama UPPF P20 Nano plėvelės viršutinis sluoksnis yra padengtas nano keramikine danga. Tai danga, kuri atstumia vandenį ir purvą. Dėl šios priežasties purvas neprilips ir galėsite lengvai nuplauti įvairius nešvarumus.

Išlaikysite didesnę automobilio vertę

Įsivaizduokite, po 5 metų nuimat apsauginę plėvelę ir ten randate nepriekaištingos būklės kėbulo dažus. Taip, jie tokie ir bus. Ir kas svarbiausiai – jie originalūs! Ar tokio automobilio vertė bus nusipelniusi gauti aukščiausią įvertinamą? Tikraip taip!

Automobilio apklijavimas apsaugine plėvele kainos

Nurodytos preliminarios kainos

Pilnas kėbulo apklijavimas apsaugine plėvele be stogo

Priekinio bamperio, kapoto, sparnų, veidrodžių, žibintų apklijavimas

Išorinių
slenkščių
apklijavimas

Galinio bamperio
"krovos zonos"
apklijavimas

Priekinio bamperio apklijavimas

Durų rankenelių įdaubų, durų kraštų apklijavimas

Priekinių žibintų apklijavimas

4 durų
apklijavimas

Kodėl svarbu pasirinkti tikrus meistrus PPF plėvelės klijavimui?

Ką reiškia apsauginės PPF plėvelės klijavimas ant jūsų automobilio? Tai žinios, patirtis ir kruopštumas. Visi šie dalykai sudaro vieną visumą, kad gautumėte nepriekaištingą rezultatą.  Šios plėvelės klijavimui įgauti pakankamos patirties prireikia bent kelerių metų. Jei tai būtų pvz. restoranų palyginimas – viename restorane gaunate skanų kepsnį, kitame taip pat kepsnį, tačiau jis neskanus. Tas pats ir čia – ne visur kur klijuojaja plėveles gausite profesionaliai suteiktas paslaugas. Aukšto lygio paslaugai gauti turi dirbti meistrai, kurie turi pakankamai patirties, o svarbiausia – noro darbą atlikti nepriekaištingai gerai. O dirbant su meile taip ir bus.
 
Mūsų asmeninė patirtis prasidėjo nuo paprasto garažo. Diena iš dienos pagrindinis pomėgis ir darbas nuo 2008m. buvo klijuoti plėveles bei kiekvieną kartą padaryti tai vis geriau. Tvarkingos garažo patalpos, automobilis, plėvelė ir peiliukas. Ir dar daugiau – didžiulis noras padaryti darbą tobulai. Tai yra tarsi gyvenimo būdas, gyvenimo, kurį gyveni su šypsena ir pasitenkinimu. Šiandien Domantas yra savo paties ieškotos, suburtos, apmokytos ir patikrintos komandos lyderis. Garažas didejo, o jame susirinko ne mėgėjai, bet tikri plėvelių klijavimo entuziastai. Susirinko dirbti tai kas patinka, ir tai kas jų klientams suteikia pasitenkinimą ir malonumą. Atvykite pas mus ir jūs – apsidžiaugsite rezultatu. Pažadame, kad gausite tai, kas jus nustebins.
 
„Vienintelis būdas gerai dirbti, tai – dirbti mėgstamą darbą“ Steve Jobs

Tie, kurie pavėlavo apsaugoti laiku

Mercedes-benz S class 2020m

Automobilio rida – 30 000 km. Nudauzyti nuo skriejančių akmenukų dažai iki plastmasės. Vienintelis taisymo būdas – perdažyti detales naujai.

Mercedes-benz S class 2020m

Susibraižęs ir nudaužytas bamperis ir pr. žibintai nuo skriejančių akmenukų. Atstatyti idealiai poliruojant tokius defektus nėra galimybės. Automobilio rida – 30 000 km.

Porsche Panamera 2017m

Priekiniai žibintai nudaužyti nuo skriejančių akmenukų. Atstatyti poliruojant tokių defektų nėra galimybės. Vienintelis taisymo būdas – keisti į naujus žibintus. Automobilio rida – 120 000 km.

Mercedes-Benz GT 2020m

Automobilio kėbulo dažai pažeisti nuo aplinkos poveikio – skriejančių akmenukų. Automobilio rida – 84 000 km. Vienintelis taisymo būdas – perdažyti detales naujai. Po buvusia gamykline apsaugine plėvele – dažai liko nepažeisti. Tačiau apklijuoto ploto neužteko apsaugoti dažus pilnai. 

Sužinokite apklijavimo apsaugine PPF plėvele kainą

Nurodykite automobilio tikslų modelį, norimas apklijuoti dalis. Pasiūlymą gausite per 1-2 d.

Domina automobilio kėbulo apklijavimas
spalvota plėvele?

Mūsų klientai

Ernestas Mikša
Ernestas Mikša
2023-02-21
Idealiai atliktas darbas 😉
Klaidas
Klaidas
2023-02-06
Labai rekomenduoju. Esu ne is Vilniaus, bet prieme sekmadieni ir darbus atliko super! Tik geriausi atsiliepimai🤝
Ingrida Aksomaitienė
Ingrida Aksomaitienė
2022-09-20
Puikus kainos ir kokybės santykis, darbai atlikti kruopščiai ir profesionaliai. Sėkmės ir toliau:)
Edvinas Aksomaitis
Edvinas Aksomaitis
2022-09-20
Mandagūs, malonūs, darbai kokybiški, sprendimų visada ieškoma iš padėties, tikrai nemanau, kad rasite geriau Vilniuje, o gal ir visoje Lietuvoje.
Raimondas Semaska
Raimondas Semaska
2022-07-25
TINT tamsino dvi mašinas, labai kokybiškas darbas. Esu ne vienam draugui rekomendavęs ir jie irgi liko patenkinti kokybe .

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų naudojamos apsauginės PPF (paint protection film) plėvelės pagamintos iš poliuretano (TPU). Šios plėvelės turi savaime pasitaisantį sluoksnį nuo smulkių įbrėžimų (angl. „selfhealing”). Todėl specialios priežiūros plėvelė nereikalaus, o plauti galėsite ir kokybiškose tunelinėse plovyklose.

Apsauginė kėbulo plėvelė yra pagaminta su specialiais klijais, kurią vėliau galima būtų pašalinti be didesnių rūpesčių. Plėvelė nepalieka klijų sluoksnio.

Specialaus paruošimo nereikia. Klijuojant priekinį stiklą reikėtų nuimti ne gamykloje sumontuotą įrangą (pvz.: video registratorių, antiradarą). Po kelių dienų galima bus vėl pritvirtinti atgal. Taip pat pasirūpinti automobilio išorės švara. 

Visiškai naujiems automobiliams suteikiame 10 metų garantiją. O jau naudotiems – 3 metų garantiją.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą tik per 1-2 dienas!