Automobilių apklijavimas apsaugine PPF plėvele

Kiekvienas rūpestingas vairuotojas pastebi, kad naujutėlaitis automobilis pamažu praranda savo blizgesį. Ypač tai aktualu visiškai naujų automobilių savininkams – juk atrodo tik dar vakar jis buvo be priekaištų gražus! Todėl naujo automobilio kėbulo apklijavimas apsaugine plėvele yra tiesiog būtinas, jei norite jį išlaikyti ilgus metus blizgantį.

Jei dar ne vėlu, paskubėkite apsaugoti automobilio kėbulą apklijuojant jį poliuratanine apsaugine PPF plėvele! (PPF – paint protection film)

Kas subraižo jūsų automobilio dažus

Taip atsitinka dėl mūsų krašte vyraujančių oro sąlygų, kelių dangos kokybės, mūsų neapdairumo, vaikų ir atsitiktinių praeivių abejingumo.

Žiemos sezono metu keliuose barstomas druskos mišinys, iš po priešais važiuojančių ratų švilpia ledo gabalai ir žvyras. Vasarą važiuojate atostogauti žvyruotais keliais. Atrodo, kad visuose keliuose niekada nesibaigia remonto darbai ir praktiškai visomis kryptimis spraigo pavojingi akmenukai.

Mieste situacija ne ką geresnė – baisu palikti automobilį aikštelėje prie prekybos centro, kur kiekvienas tik ir bando prasisprausti pro siauriausią tarpą su metaliniu prekių vežimėliu. O ką bekalbėti apie daugiabučių kiemus ir visus smulkius su jais susijusius pavojus. Apsauginė plėvelė automobiliui tai lyg investija, kuri atsiperka.

Pilnas kėbulo apklijavimas

Naujų automobilių savininkai įprastai pasirenka apklijuoti kėbulą pilnai. Stogo apklijavimas apsaugine plėvele pasirenkamas rečiau, nes tai mažiausiai pažeidžiama dalis nuo išorės poveikio. Tačiau jei nuspręsite, galite rinktis ir apklijavimą dalinai. 

Dalinė kėbulo apsauga

Galite pasirinkti apklijuoti ir apsaugoti kasdieninio važinėjimo metu labiausiai pažeidžiamas automobilio kėbulo vietas: variklio dangtį, priekinį bamperį, žibintų stiklus, veidrodėlius, durelių slenksčius, galinių ratų arkų dažus ir pan. Jums reikia tik apsispręsti, kurias vietas labiausiai norite apsaugoti.

Žibintų apklijavimas apsaugine plėvele

Suteikite priekiniams automobilio žibintams apsaugą. Apklijavimas visiškai skaidria plėvele nesumažins apšvietimo intensyvumo. Taip  apsaugosite juos nuo kelyje pasitaikančių akmenukų. Pavyzdžiui galiniams žibintams galite rinktis ir apsauginę plėvelę su švelniu tamsinimo tonu. Automobilis atrodys stulbinančiai gerai.

Mes apklijuosime greitai ir kokybiškai

Išsirinkite sau reikalingas apklijuoti automobilio detales. Mes padarysime svarbiausią darbą – užklijuosime plėvelę kokybiškai ir suteiksime garantiją. Visiškai naujiems automobiliams – 10 metų. 

Kodėl verta apklijuoti naują automobilį apsaugine PPF plėvele?

Turėsite visuomet blizgantį automobilį

Ar galėjote pagalvoti, kad atsiradę ant plėvelės smulkūs ibrėžimai gali dingti jai iš karto gavus šilumos? Tai „selfhealing” plėvelės ypatybė. Tai yra revoliucinis produktas, be kurio tampa neįsivaizduojama naujų automobilių kėbulo dažų apsauga.

Turėsite pačią tvirčiausią dažų apsaugą

Apsauginė PPF poliuretaninė plėvelė yra pati efektyviausia rinkoje egzistuojanti priemonė apsaugoti kėbulo dažus. Plėvelė puikiai amortizuoja akmenukų smūgius. Sutikite, kad kartais geriau sugadintas PPF plėvelės lopinėlis, nei sugadinti originalūs dažai.

Lengvai nuplausite automobilio kėbulą

Mūsų naudojamos plėvelės viršutinis sluoksnis yra padengtas nano keramikine danga. Tai danga, kuri efektyviai atstumia vandenį ir purvą. Dėl šios priežasties purvas neprilips ir galėsite lengvai nuplauti įvairius nešvarumus.

Išlaikysite didesnę automobilio vertę

Įsivaizduokite, po 5 metų nuimat apsauginę plėvelę ir ten randate nepriekaištingos būklės kėbulo dažus. Taip, jie tokie ir bus. Ir kas svarbiausiai – jie originalūs! Ar tokio automobilio vertė bus nusipelniusi gauti aukščiausią įvertinamą? Tikraip taip!

Automobilio apklijavimas apsaugine plėvele kainos

Nurodytos preliminarios kainos be PVM.

Pilnas kėbulo apklijavimas apsaugine plėvele be stogo

Priekinio bamperio, kapoto, sparnų, veidrodžių, žibintų apklijavimas

Išorinių
slenkščių
apklijavimas

Priekinių žibintų apklijavimas

Kodėl svarbu pasirinkti tikrus meistrus PPF plėvelės klijavimui?

Ką reiškia apsauginės PPF plėvelės klijavimas ant jūsų automobilio? Tai žinios, patirtis ir kruopštumas. Visi šie dalykai sudaro vieną visumą, kad gautumėte nepriekaištingą rezultatą.  Šios plėvelės klijavimui įgauti pakankamos patirties prireikia bent kelerių metų. Jei tai būtų pvz. restoranų palyginimas – viename restorane gaunate kepsnį ir jis skanus, kitame taip pat kepsnį, tačiau jis neskanus. Kodėl taip yra? Tas pats ir čia – ne visur kur klijuojaja plėveles gausite profesionaliai suteiktas paslaugas. Aukščiausiai kokybei užtikrinti turi dirbti meistrai, kurie turi pakankamai patirties, žinių. O svarbiausia – noro darbą atlikti nepriekaištingai gerai.
 
Atvykite pas mus ir jūs – apsidžiaugsite rezultatu. Pažadame, kad gausite tai, kas jus nustebins.
 
„Vienintelis būdas gerai dirbti, tai – dirbti mėgstamą darbą“ Steve Jobs

Tie, kurie pavėlavo apsaugoti laiku

Mercedes-benz S class 2020m

Automobilio rida – 30 000 km. Nudauzyti nuo skriejančių akmenukų dažai iki plastmasės. Vienintelis taisymo būdas – perdažyti detales naujai.

Mercedes-benz S class 2020m

Susibraižęs ir nudaužytas bamperis ir pr. žibintai nuo skriejančių akmenukų. Atstatyti idealiai poliruojant tokius defektus nėra galimybės. Automobilio rida – 30 000 km.

Porsche Panamera 2017m

Priekiniai žibintai nudaužyti nuo skriejančių akmenukų. Atstatyti poliruojant tokių defektų nėra galimybės. Vienintelis taisymo būdas – keisti į naujus žibintus. Automobilio rida – 120 000 km.

Mercedes-Benz GT 2020m

Automobilio kėbulo dažai pažeisti nuo aplinkos poveikio – skriejančių akmenukų. Automobilio rida – 84 000 km. Vienintelis taisymo būdas – perdažyti detales naujai. Po buvusia gamykline apsaugine plėvele – dažai liko nepažeisti. Tačiau apklijuoto ploto neužteko apsaugoti dažus pilnai. 

Porsche 992 GT3 RS apklijavimas apsaugine plėvele

Mūsų klientai

Ernestas Mikša
Ernestas Mikša
2023-02-21
Idealiai atliktas darbas 😉
Klaidas
Klaidas
2023-02-06
Labai rekomenduoju. Esu ne is Vilniaus, bet prieme sekmadieni ir darbus atliko super! Tik geriausi atsiliepimai🤝
Ingrida Aksomaitienė
Ingrida Aksomaitienė
2022-09-20
Puikus kainos ir kokybės santykis, darbai atlikti kruopščiai ir profesionaliai. Sėkmės ir toliau:)
Edvinas Aksomaitis
Edvinas Aksomaitis
2022-09-20
Mandagūs, malonūs, darbai kokybiški, sprendimų visada ieškoma iš padėties, tikrai nemanau, kad rasite geriau Vilniuje, o gal ir visoje Lietuvoje.
Raimondas Semaska
Raimondas Semaska
2022-07-25
TINT tamsino dvi mašinas, labai kokybiškas darbas. Esu ne vienam draugui rekomendavęs ir jie irgi liko patenkinti kokybe .

Domina automobilio kėbulo apklijavimas
spalvota plėvele?

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą tik per 1-2 dienas!