Reklama ant automobilio

Tai populiari paslauga, skirta verslo klientams. Kasdien mūsų krašto keliais pravažiuoja šimtai tūkstančių automobilių, o ant jų esantys užrašai ir piešiniai plačiai skleidžia verslo idėjas už įmonės ribų. Reklama ant automobilių – populiarus būdas pateikti informaciją apie parduodamus produktas ar paslaugas.

Mes padarysime greitai ir kokybiškai

Išsirinkite sau tinkamiausią būdą, pakalbėkite su dizaineriais ir pasiruoškite išpildymo maketą. Kainą sužinosite dar prieš pradedant darbus. Mes padarysime svarbiausią darbą – plėvelė užklijuosime kokybiškai ir suteiksime garantiją.

Reklamos klijavimo ant automobilių būdai

Standartinis apklijavimo reklama būdas

Tai grafiškai nesudėtingų užrašų ir logotipų užklijavimas ant automobilio. Pakanka pasiruošti nesudėtingą dvispalvį ar trispalvį projekto maketą, nusiplauti plovykloje automobilį ir susitarti atvykimo laiką apklijavimo reklama darbams.

Čia pasirinksite kelias standartinės spalvų gamos plėveles, o mes išpjaustysime jas programuojamu ploteriu ir kokybiškai užklijuosime.
Po poros valandų – automobilis bus pasiruošęs išriedėti į miesto gatves ir skleisti žinią apie jūsų verslo paslaugas.

Išskirtinesnis apklijavimo reklama būdas

Pasikliaukite savo dizainerio vaizduote ir apipavidalinkite automobilį plėvele su spauda. Šis būdas leidžia neriboti kūrybinės fantazijos, tinkamai išnaudoti visas automobilio linijas ir formas. Spalvų pasirinkimas neribotas, todėl galite naudoti įvairiausių grafinių elementų ir nuotraukų kompozicijas.
Pagal jūsų maketą atspausdinta plėvelė laminuojama skaidriu laminatu, kuris gali būti blizgus arba matinis. Šiuo būdu išpildyta reklama iliustruoja jūsų įmonės patikimumą ir prestižą. Paverskite savo įmonės automobilius efektingomis reklamos platformomis, kurių net milžiniškame informacijos sraute neįmanoma nepastebėti.

Domina automobilio apklijavimas spalvota plėvele?

Mūsų klientai

Ernestas Mikša
Ernestas Mikša
2023-02-21
Idealiai atliktas darbas 😉
Klaidas
Klaidas
2023-02-06
Labai rekomenduoju. Esu ne is Vilniaus, bet prieme sekmadieni ir darbus atliko super! Tik geriausi atsiliepimai🤝
Ingrida Aksomaitienė
Ingrida Aksomaitienė
2022-09-20
Puikus kainos ir kokybės santykis, darbai atlikti kruopščiai ir profesionaliai. Sėkmės ir toliau:)
Edvinas Aksomaitis
Edvinas Aksomaitis
2022-09-20
Mandagūs, malonūs, darbai kokybiški, sprendimų visada ieškoma iš padėties, tikrai nemanau, kad rasite geriau Vilniuje, o gal ir visoje Lietuvoje.
Raimondas Semaska
Raimondas Semaska
2022-07-25
TINT tamsino dvi mašinas, labai kokybiškas darbas. Esu ne vienam draugui rekomendavęs ir jie irgi liko patenkinti kokybe .

Dažniausiai užduodami klausimai

Naudojame aukštos kokybės plėveles, kurios praėjus net ir keleriems metams nepradeda trauktis, skilinėti ir atsilupti. O prireikus užklijuotus lipdukus pašalinti nebus sudėtinga, įprastai nepalieka klijų ant kėbulo paviršiaus. Arba jų lieka nedaug. Su specialia chemija klijų valymui nesudėtinga nuvalyti.

Jei automobilis buvo dažytas gamykloje, arba dažytas po gamyklos kokybiškai – tinkamai atlikus lipdukų pašalinimo procedūrą automobilio dažai nepasižeis.

Dažniausiai yra apklijuojami priekiniai ir galiniai šoniniai stiklai apsaugine plėvele. Tačiau yra stiklų ant kurių technologiškai nėra galimybės užklijuoti tokio tipo plėvelės.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir gaukite jums aktualius atsakymus.