Lipdukų klijavimas ant automobilių

Tai paslauga „greitiems ir įsiutusiems“. Ir visiems tiems, kurie neabejingi gražiems automobiliams, pagerintiems varikliams ir motorų gausmui. Žinokite, ko norite. Ieškokite pavyzdžių internete ir apsispręskite keliais nedideliais akcentais galite suteikti automobiliui papildomų sportiškų kreditų apklijuojant lipdukais. Gal ypatingos formos juosta virš slenksčio? Gal grėsmingos liepsnos ant sparnų? Gal plačios galingos linijos per visą variklio dangtį ir stogą? Nenusiminkite, jeigu nepavyksta nieko sugalvoti. Tiesiog atvažiuokite pasisemti įkvėpimo iš mūsų nuostabios pavyzdžių kolekcijos.

Turime virš 300 spalvų įvairių dekoravimo plėvelių, galime išpjaustyti jas programuojamu ploteriu, apspausdinti daugiaspalvius pageidaujamus piešinius ir kokybiškai užklijuoti. O svarbiausia – viskas iš vienų rankų!

Kreipkitės į mus – lipdukai automobiliams dažniausiai pagaminami per 2-5 darbo dienas. O jei reikės, galėsime kokybiškai ir priklijuoti.

Mes apklijuosime greitai ir kokybiškai

Išsirinkite ar sugalvokite sau patinkančius automobilio padailinimo elementus. Mes atliksime svarbiausią darbą – užklijuosime lipdukus kokybiškai ir suteiksime garantiją.

Domina automobilio apklijavimas reklama?

Klientai

Ernestas Mikša
Ernestas Mikša
2023-02-21
Idealiai atliktas darbas 😉
Klaidas
Klaidas
2023-02-06
Labai rekomenduoju. Esu ne is Vilniaus, bet prieme sekmadieni ir darbus atliko super! Tik geriausi atsiliepimai🤝
Ingrida Aksomaitienė
Ingrida Aksomaitienė
2022-09-20
Puikus kainos ir kokybės santykis, darbai atlikti kruopščiai ir profesionaliai. Sėkmės ir toliau:)
Edvinas Aksomaitis
Edvinas Aksomaitis
2022-09-20
Mandagūs, malonūs, darbai kokybiški, sprendimų visada ieškoma iš padėties, tikrai nemanau, kad rasite geriau Vilniuje, o gal ir visoje Lietuvoje.
Raimondas Semaska
Raimondas Semaska
2022-07-25
TINT tamsino dvi mašinas, labai kokybiškas darbas. Esu ne vienam draugui rekomendavęs ir jie irgi liko patenkinti kokybe .

Dažniausiai užduodami klausimai

Gaminame ir gamintojo sukurto dizaino lipdukus. Jums tereikia žinoti kokio tiksliai lipduko norite (parodyti pavyzdį), o mes galėsime atkurti ir pagaminti kuo panašesnį.

Prireikus, lipdukus galima bus be didesnių pastangų lengvai nulupti. Jei automobilis buvo dažytas gamykloje arba dažytas po gamyklos kokybiškai – tinkamai atlikus lipdukų pašalinimo procedūra automobilio dažai nepasižeis.

Mūsų užklijuotiems lipdukams ir darbams daugeliu atveju suteikiame 1 metų garantiją.

Turite klausimų?
Atrasime jiems sprendimus

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą tik per 1-2 dienas!