automobilių stiklų tamsinimas
Tint.lt  Automobilių stiklų tamsinimas
Apklijavimas OEM dizaino lipdukais MB C class
Tint.lt  Automobilių stiklų tamsinimas

Automobilių stiklų tamsinimas

Automobilių stiklų tamsinimas suteiks jums įvairių naudų. Pašaliniams sunkiau įžiūrėti kas automobilio viduje, todėl turėsite daugiau privatumo. Net ir nedidelis automobilio langų tamsinimas sukuria solidumo įspūdį gatvėje. O matomumas naktį praktiškai net nesumažėja.

Automobilio keleiviai apsaugojami nuo tiesioginių saulės spindulių. Vasaros karštis automobilyje tampa ne toks varginantis. Ypatingai svarbi tamsinimo savybė – puiki apsauga nuo saulės UV spindulių, kurie ilgainiui išblukina automobilio saloną.

Teikiamos paslaugos

Priekinių šoninių ir priekinio stiklo tamsinimui siūlome aukščiausios klasės plėvelių pasirinkimą. Apsaugokite save, vaikus ir automobilio saloną nuo karščio, nuo blukinančių ultravioletinių spindulių, efektyviai naudokite kondicionierių arba tiesiog suteikite automobiliui papildomos estetikos.

Galinių stiklų tamsinimui siūlome aukščiausios klasės plėvelių pasirinkimą. Taip apsaugosite save, vaikus ir automobilio saloną nuo karščio, nuo blukinančių ultravioletinių spindulių. Karštomis vasaros dienomis efektyviai naudosite kondicionierių, o naktimis jūsų nebeakins įkyrūs iš paskos važiuojančių žibintai.

Iš automobilio norime visko: greičio, komforto, saugumo. Deja, standartinių automobilių įrangoje dar nėra numatyta daugelio mums taip reikalingų dalykų. Todėl dažnai važiuodami nerimaujame dėl savo saugumo, o palikę automobilį kur nors bent trumpam stovėti – pradedame jaudintis ar kas neatsitiko. 

Apie mus kalba

Ingrida Aksomaitienė
Ingrida Aksomaitienė
2022-09-20
Puikus kainos ir kokybės santykis, darbai atlikti kruopščiai ir profesionaliai. Sėkmės ir toliau:)
Edvinas Aksomaitis
Edvinas Aksomaitis
2022-09-20
Mandagūs, malonūs, darbai kokybiški, sprendimų visada ieškoma iš padėties, tikrai nemanau, kad rasite geriau Vilniuje, o gal ir visoje Lietuvoje.
Raimondas Semaska
Raimondas Semaska
2022-07-25
TINT tamsino dvi mašinas, labai kokybiškas darbas. Esu ne vienam draugui rekomendavęs ir jie irgi liko patenkinti kokybe .
Rimvydas Žukas
Rimvydas Žukas
2022-07-18
Puikiai atliktas darbas
Miroslav Gotowiecki
Miroslav Gotowiecki
2022-07-11
Pataria perenka kaip turi but geriau

Turite klausimų?
Atrasime jiems sprendimus

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą tik per 1-2 dienas!