Automobilių stiklų tamsinimas

Automobilių stiklų tamsinimas suteiks jums įvairių naudų. Pašaliniams sunkiau įžiūrėti kas automobilio viduje, todėl turėsite daugiau privatumo. Net ir nedidelis automobilio langų tamsinimas sukuria solidumo įspūdį gatvėje. O matomumas naktį praktiškai net nesumažėja.

Automobilio keleiviai apsaugojami nuo tiesioginių saulės spindulių. Vasaros karštis automobilyje tampa ne toks varginantis. Ypatingai svarbi tamsinimo savybė – puiki apsauga nuo saulės UV spindulių, kurie ilgainiui išblukina automobilio saloną.

Stiklų apklijavimo / tamsinimo plėvele paslaugos

MB GT 63S priekinio stiklo tamsinimas soliarine MS93C plėvele

Priekinių šoninių ir priekinio stiklo tamsinimui siūlome aukščiausios klasės plėvelių pasirinkimą. Apsaugokite save, vaikus ir automobilio saloną nuo karščio, nuo blukinančių ultravioletinių spindulių, efektyviai naudokite kondicionierių arba tiesiog suteikite automobiliui papildomos estetikos.

Automobilių galinių langų tamsinimas

Galinių stiklų tamsinimui siūlome aukščiausios klasės plėvelių pasirinkimą. Taip apsaugosite save, vaikus ir automobilio saloną nuo karščio, nuo blukinančių ultravioletinių spindulių. Karštomis vasaros dienomis efektyviai naudosite kondicionierių, o naktimis jūsų nebeakins įkyrūs iš paskos važiuojančių žibintai.

Priekiniai šoniniai užtamsinti ICE COOL keramikine plėvele

Iš automobilio norime visko: greičio, komforto, saugumo. Deja, standartinių automobilių įrangoje dar nėra numatyta daugelio mums taip reikalingų dalykų. Todėl dažnai važiuodami nerimaujame dėl savo saugumo, o palikę automobilį kur nors bent trumpam stovėti – pradedame jaudintis ar kas neatsitiko. 

Klientai

Ernestas Mikša
Ernestas Mikša
2023-02-21
Idealiai atliktas darbas 😉
Klaidas
Klaidas
2023-02-06
Labai rekomenduoju. Esu ne is Vilniaus, bet prieme sekmadieni ir darbus atliko super! Tik geriausi atsiliepimai🤝
Ingrida Aksomaitienė
Ingrida Aksomaitienė
2022-09-20
Puikus kainos ir kokybės santykis, darbai atlikti kruopščiai ir profesionaliai. Sėkmės ir toliau:)
Edvinas Aksomaitis
Edvinas Aksomaitis
2022-09-20
Mandagūs, malonūs, darbai kokybiški, sprendimų visada ieškoma iš padėties, tikrai nemanau, kad rasite geriau Vilniuje, o gal ir visoje Lietuvoje.
Raimondas Semaska
Raimondas Semaska
2022-07-25
TINT tamsino dvi mašinas, labai kokybiškas darbas. Esu ne vienam draugui rekomendavęs ir jie irgi liko patenkinti kokybe .

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir gaukite atsakymus į jums aktualius klausimus