Galinių langų tamsinimas

Galinių stiklų tamsinimui siūlome aukščiausios klasės plėvelių pasirinkimą. Taip apsaugosite save, vaikus ir automobilio saloną nuo karščio, nuo blukinančių ultravioletinių spindulių. Karštomis vasaros dienomis efektyviai naudosite kondicionierių, o naktimis jūsų nebeakins įkyrūs iš paskos važiuojančių žibintai. Net saikingai užtamsinti automobilio galiniai stiklai uždeda stiprų estetikos pliusą praktiškai kiekvienam automobiliui.

Išsirinkite tinkantį langų plėvelės tamsumą ir apsaugos nuo karščio lygį. Turime įvairiausio stiprumo pasirinkimų. O gal norite padovanoti automobilio stiklui šiek tiek „sidabrinio“ blizgesio? Spręskite patys, o mes atliksime svarbiausią darba – plėvelė užklijuosime kokybiškai ir suteiksime garantiją.

Jeigu nerimaujate ar praeisite automobilio techninę apžiūrą dėl netinkamo stiklo tamsumo, norime nuraminti – automobilių galinių langų tamsinimas yra leistinas. Šviesos laidumas yra neribojamas, todėl jei yra poreikis, galite drąsiai pasirinkite ir pačias tamsiausias mūsų siūlomas plėveles.

Langų tamsinimo plėvelė su ABG žymėjimu

Automobilių stiklų tamsinimas su ABG žymėjimu. Tai tam tikrų skaičių kombinacijos pvz. (˜D5492). Tai yra vienas iš tech. reikalavimų Vokietijos TUV centrui atliekant techninę automobilio patikrą. Šis sertifikatas patvirtina, kad langų plėvelė yra kokybiška ir nekenksminga žmogaus sveikatai, matomas vaizdas iš vidaus yra kokybiškas ir kt. Aktualu tiems automobilių savininkams, kurie planuoja automobilį eksploatuoti kitose EU valstybėse, kur šis žymėjimas yra būtinas.

Galinių langų tamsinimo nauda

Solidesnė išvaizda

Derinate automobilį prie savęs, o save prie automobilio. Nieko nuostabaus – juk jis jums taip patinka. Norite nupirkti jam ką nors gražaus. Mėgstate, kai jūsų klausia, ką padarėte automobiliui, jog jis dabar taip gražiai atrodo.

Sumažina kaitinimą pro langus

Važiuojant, kondicionierius veikia visu pajėgumu, tačiau neatrodo, kad nuo to būtų bent kiek vėsiau, o spiginantys saulės spinduliai keleiviams skverbiasi pro langus. Galite pasirinkti mažiau ar stipriau tamsinančią, bet taip pat apsaugančią nuo karščio ir tuo pačiu suteikiančio privatumo automobilyje.

Sumažina interjero detalių blukimą

Pristabdysite automobilio salono ir jame esančių daiktų blukimą. Nors rinkoje nėra tokios plėvelės, kuri visiškai sustabdytų daiktų blukimą – mes siūlome maksimalią 99 % apsaugą nuo UV spindulių. Taip pat apsaugosite nuo saulės savo odą ir akis.

Suteikia privatumo

Jums tiesiog norisi visur labai daug juodos spalvos ir paslapties, todėl galite visiškai užtamsinti galinius stiklus ir būti nematomas nuo pašalinių žvilgsnių. Arba pasirinkti vidutinio lygio privatumo plėveles.

Galinio ir galinių šoninių stiklų tamsinimo kainos

*Pateiktos galinių langų tamsinimo kainos yra preliminarios ir taikomos ne visų automobilių markėms/modeliams. Dėl tikslios kainos rekomenduojame teirautis telefonu ar el. paštu.

COUPE/ HEČBEKAS 2 durų

Pvz.: 2 BMW, Mini Cooper, Toyota Yaris…

HEČBEKAS 4/5 durų

Pvz.: 1 BMW, Toyota Corolla, BMW X1…

SEDANAS / UNIVERSALAS

Pvz.: 5 BMW, Audi A6, VW Jetta, Mercedes-Benz C…

VISUREIGIS / VAN'AS

Pvz.: BMW X5/X7, Land Cruiser, VW Transporter…

Kokias plėveles siūlome galinių langų tamsinimui?

Ypatingai sodrios juodos spalvos plėvelė. Mažas šviesos pralaidumas, todėl tikrai stipriai užtamsina galinius stiklus.  Padengta metalų kompozitais, todėl nuo laiko neblunka ir puikiai atspindi saulės karštį. 

sodrios juodos spalvos plėvelė. Mažas šviesos pralaidumas, todėl stipriai užtamsina galinius stiklus. Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gero matomumo iš vidaus pro langus net ir tamsiu paros metu, bet tuo pačiu tamsių langų iš lauko pusės.

Sodrios juodos spalvos plėvelė. Pakankamai mažas šviesos pralaidumas, todėl stipriai užtamsina galinius stiklus. Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gero matomumo iš vidaus pro langus net ir tamsiu paros metu, bet tuo pačiu tamsių langų iš lauko pusės.

Juodos spalvos plėvelė. Šiek tiek daugiau nei vidutinis šviesos pralaidumas, todėl pakankamai užtamsina galinius stiklus.  Padengta metalų kompozitais, todėl nuo laiko neblunka ir puikiai atspindi saulės karštį. Pats geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori ypač gero matomumo iš vidaus net ir nakties metu, o iš lauko pusės pakankamai daug tamsos

Švelniai juodos spalvos plėvelė. Vidutinis šviesos pralaidumas, todėl ne itin daug užtamsina galinius stiklus. Puikiai atspindi saulės karštį. Padengta metalų kompozitais, todėl neblunkanti ir ilgaamžiška.

Švelniai juodos spalvos plėvelė. Didelis šviesos pralaidumas, todėl nestipriai užtamsina galinius stiklus. Puikiai atspindi saulės karštį. Padengta metalų kompozitais, todėl neblunkanti ir ilgaamžiška.

Plėvelė su nežymiu veidrodiniu atspindžiu. Mažas šviesos pralaidumas, todėl tikrai stipriai užtamsina galinius stiklus.  Padengta metalų kompozitais, todėl nuo laiko neblunka ir puikiai atspindi saulės karštį.

Plėvelė su nežymiu veidrodiniu atspindžiu. Pakankamai mažas šviesos pralaidumas, todėl stipriai užtamsina galinius stiklus. Padengta metalų kompozitais, todėl nuo laiko neblunka ir puikiai atspindi saulės karštį.

Sužinokite galinių langų tamsinimo kainą

Nurodykite automobilio tikslų modelį, norimus apklijuoti stiklus. Pasiūlymą gausite per 1-2 d.d.

 

1 min. video kaip tamsiname automobilio galinius langus

Norite tamsinti ir priekinius
automobilio langus?

Keletas darbų pavyzdžių

Mūsų klientai

Ernestas Mikša
Ernestas Mikša
2023-02-21
Idealiai atliktas darbas 😉
Klaidas
Klaidas
2023-02-06
Labai rekomenduoju. Esu ne is Vilniaus, bet prieme sekmadieni ir darbus atliko super! Tik geriausi atsiliepimai🤝
Ingrida Aksomaitienė
Ingrida Aksomaitienė
2022-09-20
Puikus kainos ir kokybės santykis, darbai atlikti kruopščiai ir profesionaliai. Sėkmės ir toliau:)
Edvinas Aksomaitis
Edvinas Aksomaitis
2022-09-20
Mandagūs, malonūs, darbai kokybiški, sprendimų visada ieškoma iš padėties, tikrai nemanau, kad rasite geriau Vilniuje, o gal ir visoje Lietuvoje.
Raimondas Semaska
Raimondas Semaska
2022-07-25
TINT tamsino dvi mašinas, labai kokybiškas darbas. Esu ne vienam draugui rekomendavęs ir jie irgi liko patenkinti kokybe .

Norite pirkti automobilių galinių
langų tamsinimo plėvelę?

Dažniausiai užduodami klausimai

Automobilio galinių stiklų tamsinimas yra leistinas. Automobilių techniniuose reikalavimuose nėra nurodytas leistinas šviesos laidumas. Tai reiškia, jog esant poreikiui galite rinktis ir pačias tamsiausias plėveles.

Visoms ant galinių ir šoninių automobilio stiklų klijuojamoms plėvelėms suteikiame 5 metų garantiją. Išimtimi laikomi automobiliai su berėmiais durelių stiklais. Šių automobilių šoninių stiklų plėvelėms taikoma 5 metų garantija nuo išblukimo ir 1 metų garantija nuo atsilupimo.

Specialaus paruošimo nereikia. Reikėtų pasirūpinti, kad salone (pvz. ant galinių sėdynių, bagažinėje jei tai vienatūris) nebūtų daiktų. Automobilio išorės švara ne tokia, kaip ką tik būtumėt atvykę iš bekelės.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą tik per 1-2 dienas!