Automobilio langų apsauginės plėvelės klijavimas

Seniai praėjo tie laikai, kai mums atrodydavo, kad iki laimės užtenka turėti bet kokį važiuojantį automobilį. Šiandien mes iš automobilio norime visko: greičio, komforto, saugumo sau ir jo keleiviams. Deja, standartinių automobilių įrangoje dar nėra numatyta daugelio mums taip reikalingų dalykų. Todėl dažnai važiuodami nerimaujame dėl savo saugumo, o palikę automobilį kur nors bent trumpam stovėti – pradedame jaudintis ar kas neatsitiko. Ką gi dabar daryti?

Suteikite automobiliui efektyvias papildomas apsaugos priemones – sustiprinkite jo stiklus apsaugine plėvele juos apklijuodami. Automobilio langų apsauginė plėvelė ne tik apsaugoja mus nuo stiklo šukių auto įvykio metu. Plėvelė sustabdo atsitiktinius įsilaužėlius, kurie susigundė greitai pasipelnyti vogdami neapdairiai salone pamirštus daiktus. Apsauginė stiklų plėvelė – tai puikus saugumo ir ilgaamžiškumo derinys viename.

Pasirinkite sertifikuotą apsauginę automobilio stiklų plėvelę, o mes padarysime svarbiausią darbą – plėvelę užklijuosime kokybiškai ir suteiksime garantiją

Koks yra priekinių langų leistinas tamsinimas Lietuvoje

Priekinių stiklų tamsinimas teoriškai legalus, tačiau leistina riba nustyta automobilių techniniuose reikalavimuose yra išties labai maža- priekinių šoninių ir priekinio stiklo šviesos laidumas kartu su plėvele sudėjus privalo būti ne mažesnis nei 70% šviesos laidumo, o šarvuotiems stiklams ,
ne mažiau nei 60%. Sužinokite daugiau apie atnaujintus techninius reikalavimus įsigaliojusius nuo 2018 05 20.

Kaip veikia automobilio apsauginė langų plėvelė?

Stiklas tampa labiau atsparus dužimui, o suskilęs
standžiai lieka stovėti savo rėmuose.

Apsauginių langų plėvelių ypatybės

4 kartus storesnės už tonuojančias plėveles

Stiklas gali sudužti, tačiau stiklo šukės tvirtai laikysis prikibusios prie plėvelės. Taip apsaugosite savo akis ir bendrakeleivius nuo atsitiktinių sužalojimų, jeigu atsitiktų nelaimingas atsitikimas.

Sustabdo UV spindulius

Apsaugosite nuo saulės savo odą ir akis. Pristabdysite automobilio salono ir jame esančių daiktų blukimą. Nors rinkoje nėra tokios plėvelės, kuri visiškai sustabdytų daiktų blukimą – mes siūlome maksimalią 99 % apsaugą nuo UV spindulių.

Žaibiškai sustabdo galimas vagystes

Gal jūsų ir nėra automobilyje, bet gal trumpam palikote nenuoramas vaikus? O gal netyčia palikote svarbius daiktus, kurie akimirksniu patraukė atsitiktinių ilgapirščių akį. Pabandžius išdaužyti stiklą, vagis dažniausiai ištinka šokas. Stiklas sutrupa, tačiau lieka kyboti kaip stovėjęs. Nedori sumanymai žlunga, vagys sustingsta pasimetę, o po akimirkos jau skuodžia kuo toliau neatsigręždami.

Neriboja vairuotojui matomumo

Pasižymi labai aukštais matomos šviesos pralaidumo parametrais, todėl nepaisant saugumą garantuojančio plėvelės storio, vairuotojas ir keleiviai viską už lango mato aiškiai, tarsi be plėvelės. Ši plėvelė visuomet atitinka leistinas šviesos laidumo normas.

Apsauginės plėvelės klijavimo paslaugos kaina

Sertifikuota apsauginė automobilio stiklų plėvelė. Apsaugoja nuo dužusio stiklo šukių ir žaibiškų vagysčių. Stora, tačiau skaidri ir neapriboja matomumo. Puikiai praleidžia šviesą, bet sustabdo kenksmingus UV spindulius.

SAFETY 4mil

Domina priekinių langų tamsinimo
paslauga?

Apie mus kalba

Ernestas Mikša
Ernestas Mikša
2023-02-21
Idealiai atliktas darbas 😉
Klaidas
Klaidas
2023-02-06
Labai rekomenduoju. Esu ne is Vilniaus, bet prieme sekmadieni ir darbus atliko super! Tik geriausi atsiliepimai🤝
Ingrida Aksomaitienė
Ingrida Aksomaitienė
2022-09-20
Puikus kainos ir kokybės santykis, darbai atlikti kruopščiai ir profesionaliai. Sėkmės ir toliau:)
Edvinas Aksomaitis
Edvinas Aksomaitis
2022-09-20
Mandagūs, malonūs, darbai kokybiški, sprendimų visada ieškoma iš padėties, tikrai nemanau, kad rasite geriau Vilniuje, o gal ir visoje Lietuvoje.
Raimondas Semaska
Raimondas Semaska
2022-07-25
TINT tamsino dvi mašinas, labai kokybiškas darbas. Esu ne vienam draugui rekomendavęs ir jie irgi liko patenkinti kokybe .

Dažniausiai užduodami klausimai

Priekinius šoninius ir priekinį stiklą nėra draudžiama apklijuoti plėvele. Tačiau plėvelė ir stiklas kartus sudėjus neturi peržengti tech. reikalavimuose nustatytos ribos, kuri turi būti ne mažesnė nei 70% šviesos laidumo.

Apklijuotiems stiklams apsaugine plėvele suteikiame 5 metų garantiją. Išimtimi laikomi berėmiai durų stiklai, tokiems apklijuotiems stiklams suteikiame 1 metų garantiją.

Dažniausiai yra apklijuojami priekiniai ir galiniai šoniniai stiklai apsaugine plėvele. Tačiau yra stiklų ant kurių technologiškai nėra galimybės užklijuoti tokio tipo plėvelės.

Turite klausimų?
Atrasime jiems sprendimus

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą tik per 1-2 dienas!