Dažnai yra ypač sunku išsirinkti patikimą paslaugos teikėję, o jei dar pradedate ieškoti žemiausios kainos ir pagal tai renkatės, tai dažnu atveju žemesnė kaina reiškia ir prastesnę kokybę. Žinoma, tai nėra taisyklė, tačiau tokie dėsniai tikrai veikia realybėje. Taip nutinka dažniausiai dėl to, kad yra taupoma naudojamoms medžiagoms, taip pat pritrūksta ir profesionalumo teikiamai paslaugai. Žemesnio lygio meistrai vertinami prasčiau, o tai atsiliepia ir žemesne paslaugos kaina. 

Konkrečiu atveju norime pasidalinti informacija, kas nutinka, kai ant stiklo yra klijuojama prastos kokybės plėvelė. Praėjus vos 1 metams po stiklų tamsinimo, klientas, nutarė pašalinti senus lipdukus nuo stiklo iš išorinės pusės. Paaiškėjo, kad stiklų plėvelė labai greitai pakeitė savo originalią spalvą. Taip nutiko dėl to, kad pro lipduko vietas neprasiskverbė UV spinduliai ir sudarė šešėlį tam tikroms vietoms. Kadangi stiklų plėvelė „slėpėsi“ po lipduku – tos plėvelės vietos neišbluko. Įprastai klientas sutaupo iki 30€ automobilio stiklų tamsinimui, bet nebūna garantuotas dėl plėvelės ir darbų kokybės.

Dėl šios priežasties paslaugos kaina įprastai ir yra mažesnė. Ne veltui sakoma, kad skūpus moka du kartus, arba džiaugsmas dėl mažesnės kainos trunka daug trumpiau, nei liūdesys dėl prastos kokybės.

Klientas atvyko pas mus nuimti seną, ir užklijuoti naują, kokybišką plėvelę. Mes nesiūlome „kainos ir kokybės santykio“, mes siūlome aukščiausią kokybę už galimą žemiausią kainą! Nerizikuokite, pasirinkite kokybiškas stiklų plėveles ir profesionalų darbą. Plačiau apie teikiamas automobilių stiklų tamsinimo paslaugas.