Akcija!

Balta matinė plėvelė langams

Original price was: 15.20 €.Current price is: 13.68 €. už 1 ilginį metrą

Pasirinkite kiek ilginių metrų norite pirkti

Papildoma informacija

Plotis

1.52 m

Tinkama klijuoti

ant stiklo

Tinkama naudoti

vidaus ir lauko sąlygomis

Klijavimo metodas

naudojant muiluotą vandenį

Storis

83 mikronai

Gamintojas

Prancūzija

Suteikia didžiausią privatumo lygį, net ir esantys žmonės ar objektai arti stiklo puikiai maskuojami. Nors ir plėvelė sodrios pieno baltumo spalvos, ji puikiai praleidžia dienos šviesą. Idealus pasirinkimas siekiantiems didžiausio privatumo lygio ir šviesos patekimo. 

Plėvelė yra savaime lipni, prieš klijuojant reikia nulupti apsauginį sluoksnį. Tinkama klijuoti ant lygaus stiklo paviršiaus. Idealiai tinka namams, įskaitant vonios kambarį ir virtuvę. Plėvelė atspari drėgmei ir ją lengvą prižiūrėti, nuvalyti atsiradusius nešvarumus. Taip pat ji yra pakankamai atspari braižymuisi.

 

DUK:
1.Ar langų plėvelę užklijuoti patiems yra paprasta?

Norint užklijuoti plėvelę ant stiklo kokybiškai, pradžioje reikia žinoti bent teorinę plėvelės klijavimo procedūrą. O ar pavyks tai patiems atlikti praktiškai – jau priklausys nuo jūsų kruopštumo ir sugebėjimų. Taip pat rekomenduojame įsigyti įrankių, kurie yra būtini plėvelės klijavimui. 

2.Ar matinė plėvelė užtamsina patalpą?

Mūsų siūlomos matinės plėvelės puikiai praleidžia šviesą. Plėvelė veikia kaip „vaizdo” filtras – praleidžia šviesą, bet ne vaizdą pro ją. Tačiau teoriškai užklijavus plėvelę ant stiklo šviesos patekimas šiek tiek sumažėja. Geriausiai praleidžia šviesą tos matinės plėvelės, kurios turi neutralų atspalvį arba daugiau baltos spalvos.

3.Kokį vandens mišinį plėvelės klijavimui reikia naudoti?

Matinės plėvelės klijavimui reikalingas vandens ir muilo mišinys. Vandenį reikėtų įpilti į talpą, kuris turi purškimo funkciją. 1 litrą vandens sumaišyti su skystu muilu apie 4-5ml. Tačiau reikalingas ir optimaliausias kiekis priklauso nuo naudojamo skysto muilo tipo, patalpos temperatūros ir kt. Rekomenduojame naudoti koncentruotą indų ploviklį.

Domina matinės plėvelės klijavimo paslaugos?