Bespalvė skaidri matinė plėvelė langams

14.03 17.48  už 1 ilginį metrą

Prekės kodas SOLO205 1.52m / 1.22m Kategorijos ,

Pasirinkite kiek ilginių metrų norite pirkti

Papildoma informacija

Plėvelės plotis (pasirinktinai)

1.22m / 1.52m

Tinkama klijuoti

ant stiklo

Tinkama naudoti

vidaus ir lauko sąlygomis

Klijavimo metodas

naudojant muiluotą vandenį

Storis

83 mikronai

Gamintojas

Prancūzija

Labai gerai praleidžią dienos šviesą. Suteikia privatumo. Kuo arčiau esantys žmonės ar objektai bus prie plėvele apklijuoto stiklo – tuo labiau matysis „išsiliejusio” objekto efektas. Plėvelė neturi tam tikros spalvos atspalvio. Skaidri matinė, panaši į „šerkšno” efektą. Plėvelė yra savaime lipni, prieš klijuojant reikia nulupti apsauginį sluoksnį.

 Tinkama klijuoti ant lygaus stiklo paviršiaus, įskaitant ir stiklo paketus. Plėvelė gali būti naudojama ir vonios kambaryje, virtuvėje, kadangi ji atspari drėgmei ir nuo jos lengva nuvalyti atsiradusius nešvarumus. Išgaunamas solidus šerkšno efektas.

DUK:
1.Ar langų plėvelę užklijuoti patiems yra paprasta?

Norint užklijuoti plėvelę ant stiklo kokybiškai, pradžioje reikia žinoti bent teorinę plėvelės klijavimo procedūrą. O ar pavyks tai patiems atlikti praktiškai – jau priklausys nuo jūsų kruopštumo ir sugebėjimų. Taip pat rekomenduojame įsigyti įrankių, kurie yra būtini plėvelės klijavimui. 

2.Ar matinė plėvelė užtamsina patalpą?

Mūsų siūlomos matinės plėvelės puikiai praleidžia šviesą. Plėvelė veikia kaip „vaizdo” filtras – praleidžia šviesą, bet ne vaizdą pro ją. Tačiau teoriškai užklijavus plėvelę ant stiklo šviesos patekimas šiek tiek sumažėja. Geriausiai praleidžia šviesą tos matinės plėvelės, kurios turi neutralų atspalvį arba daugiau baltos spalvos.

3.Kokį vadens mišinį plėvelės klijavimui reikia naudoti?

Matinės plėvelės klijavimui reikalingas vandens ir muilo mišinys. Vandenį reikėtų įpilti į talpą, kuris turi purškimo funkciją. 1 litrą vandens sumaišyti skysto muilo apie 4-5ml. Tačiau reikalingas ir optimaliausias kiekis priklauso nuo naudojamo skysto muilo tipo, patalpos temperatūros ir kt. Rekomenduojame naudoti koncentruotą indų ploviklį.

Domina matinės plėvelės klijavimo paslaugos?